Хочу купити нову чашу з керамічним покриттям для мультиварки-скороварки REDMOND RMC-PM190. можливо ви купляли чаші не РЕДМОНД, але підійшли для цієї моделі мультиварки. Напишіть модель чаші.
Стопудова• 21 июля 2017
Покупала себе еще одну чашу к мульте вот на этом сайте. Там пишут, какая к какой подходит. Я Вам скажу, что эта покупная служит уже 2 года и покрытие как новое, в отличии от той, что вместе с мультей шла. У меня тоже редмонд
Кидстаффовка
• 21 июля 2017
Ответ дляСтопудова
Дякую, зателефонувала на сайт, порекомендували чашу модель з антипригарним покриттям Редмонд rba523. Але їх давно немає в наявності, так як товар постачається з Росії, і хтозна чи буде. Попросила порекомендувати іншу модель другої фірми - сказали що не знають.
Стопудова• 21 июля 2017
Ответ дляКидстаффовка
На Розетке эта модель есть