Кто крайний?• 26 июля 2017
Перший секс з музичною-шо Вас здивувало?
Особистого досвіду немає,бо чоловік перший.кума розказувала,що прозріла,коли кавалєр почав стогнати голосно.я собі такого уявити не можу,бо мій все мовчки.а які казуси чекали на Вас?
И.О. человека• 26 июля 2017
Ответ дляКозяка-маляка
Крайний , партнёр был мой одногодка( для меня это первый опыт с ровесником)
Так было тааак , что я передых себе устроила .
Он наверное ,мог бы всю ночь.
Очень хорош. И размер ,то что надо. )
Выхожу замуж , поздравьте)
Он наверное ,мог бы всю ночь.
Очень хорош. И размер ,то что надо. )
Выхожу замуж , поздравьте)
Поздравляем!Если выходите замуж, то может все-таки не крайний, а последний
Козяка-маляка• 26 июля 2017
Ответ дляИ.О. человека
Жизнь покажет
Кто крайний?
• 26 июля 2017
Ответ дляДокладная
Ну а якісно це як? Куні? Ані? БСДМ? Розкажіть про свій досвід. Перед тим як про чужий випитувати - розкажіть про свій.
А досвід у мене був з ’музичною’ жінкою. Все супер.
і куні є,і мінет,БДСМ не практикуєм,секс в різних позах,доводить мене до логічного кінця в 99% випадків,но не кричить
МоДнАя_КоШеЧкА• 31 июля 2017
Ответ дляКоко На Страже
Перший секс людини з музичною освiтою?
Блин. Порвало.