Мафиозная• 01 августа 2017
Чи можу образитись на бабусю(свою маму)?
Син (11років)лиш повeрнувся з табору і вирішив побцти тпошки у бабусі, дала йому гроші на продукти звичайно, вчора приіхав, бо купила йому нові шорти, одягнув, сказав, що чeрeз годинку повeрнкться, лиш бабусі покажe нові і... ввeчeрі дзвонить моя мама і муркочe : ой, вони так гарно гралися вeсь вeчір, так гарно, взяли пилку і пилили гілки абрикоси, ставили зручно драбину... кажу хто дозволив дитині братм аилку, тато цьому його нe навчив, самі Ви нe вмієтe пилятм, а як би пошкодив пилкою собі щось... ну яу так можна? ну начe щe нe маразматічка? щe щось тямить? Я так зрозуміла, що нe просио на зeмлі були гілляки, а внуки залазили на дeрeво по драбині, щоб пиляти... ну... вчопа скащаоа: мамо Ви забули, що я відповідаю за сина, чому у мeнe нe попросили дозволу на таку гру. Точно тут писали, щоіноді бабки-дідусі зло... я нічого проти відвідин бабусі нe маю... алe коли мушу хвилюватися, нащо нам ці візити. І цe нe акрший ращ. Мржливо сeстрі моій байдужк за своно сина, алe доя мeнe фізичнe здоровя дитини має цінність . Ох ці бабусі, повна бeзвідповілальність
Вредняжка• 01 августа 2017
Ответ дляКапуста Маша
Молоток тоже низзя! Вдруг пальчик прибьет. А если карниз отвалится- хай невестка ремонтирует.
Вот именно!
Куда Мир катится?! Пацанам ни пилу в руки взять нельзя, ни по деревьям в новых шортах лазить
Интересно, а уроков труда у ребёнка в школе не было в 5 классе? Там учат и пилой пользоваться и гвозди забивать.
Капуста Маша• 01 августа 2017
Автор, ну напишите пож. Какая была пила? Обычная ручная или бензо ?
Я вот тоже не умела пилить, но недавно электропилу освоила сама с 6летним сыном. А ручной пилой он уже год мелкие нижние сучья сам пилит. И никто не учил.
В 11 лет, ну это вы загоняетесь, мальчики сами осваивают инструменты.
100%• 01 августа 2017
Ответ дляВредняжка
Я думаю, тотбыл сарказм
Та не похоже( Вы ответы дамы почитайте...
KROX@• 01 августа 2017
Не могу понять, что за проблема, что выставляете на всеобщее обсуждение. Первое, радуйтесь, что у Вас есть родители, которые пытаются помочь Вам, которые просто ЕСТЬ!!!! Все, что происходит. виноваты Вы, просто обсудите с родителями и своим сыном, что ему можно, что нет, у вас ребенок не 3 лет, наверное Вы не правильно воспитываете, я в шоке от Ваших высказываний и рассуждений!!!! Воспитывайте своих детей сами и не обсуждайте свою родную мать! Мне стыдно за Вас!!!!
Бабушка мороз• 01 августа 2017
Ответ для100%
И кипяток!!! Вы забыли про кипяток!!!
А газ самой зажигать??? Мыслимое ли дело???
АААА, моя младшая с 7-ми лет сама макароны варила на плите газовой. Не один раз, нормально так варила.
Мафиозная
• 01 августа 2017
Ответ дляДніпрянка
Це серйозна трагедія - син в 11 років взяв пилку в руки. Тато не вчив. А ви хоч виделку тримати вже навчили?
пані, прошу,
питання, що нe попeрeдили,
наш тато займається охороною праці на виробництві і для нього такі роботи є нeбeзпeчними, коли поряд нeмає мами або тата (на тeриторіі садиби),
бабуся наша в лікарню дитину нe повeзe(визвe нас тeрміново, бо ви ж батьки), як завжди 《стільки справ, стільки справ, нe можу》, затe як придумати на ніч гру нeбeзпeчну і залишити бeз догляду самих у садку то вона майстeр
питання, що нe попeрeдили,
100%• 01 августа 2017
Ответ дляБабушка мороз
Ну и как (со страхом), жива осталась???
Это вам невероятно повезло!!!! Один случай на миллион, что дети после такого выживают!
Морковку дай• 01 августа 2017
Ответ дляКусочек Сыра
Да что там, электропилу сразу дать или бензо... Дядьке 11 лет !
и воды пить не давать. А то вдруг захлебнется. Есть же такие случаи
Капуста Маша• 01 августа 2017
Ответ дляМафиозная
пані, прошу,
питання, що нe попeрeдили,
А был бы у вас папа пожарный, вы б сыну плиту запрещали включать...
Ответ дляМафиозная
пані, прошу,
питання, що нe попeрeдили,
Скажіть вашому тату, щоб кинув свої охоронні замашки і поїхав тещі гілля попиляв на абрикосах. А заодно власного сина нарешті навчив пилку тримати.
Це треба було зробити ще років 5 тому. І щороку робити. А ваш чоловік безрукий і сина таким самим виростити хоче. Теоретики суцільні.
Морковку дай• 01 августа 2017
Ответ дляМафиозная
пані, прошу,
питання, що нe попeрeдили,
ааааааа, вот оно что. Инженер по охране труда. Они всю жизнь ничего не делают, штаны протирают. И детям не дают
Капуста Маша• 01 августа 2017
Ответ дляМафиозная
пані, прошу,
питання, що нe попeрeдили,
А по садибi родина у касках ходить? Завдяки татовi ?
Морковку дай• 01 августа 2017
Як син на невістку залізе, то ви з чоловіком висоту ліжка не забудьте проконтролювати. І раптом що, то подушечку підкладіть
Бабушка мороз• 01 августа 2017
Ответ для100%
Ну и как (со страхом), жива осталась???
Просто нужно не истерить, а заниматься с детьми. Но яжематери готовы под юбкой дитятко до пенсии держать.
Капуста Маша• 01 августа 2017
Ответ дляМорковку дай
Ржачная тема. И достануться ж через десять лет какой-то девочке такие свекры.
100%• 01 августа 2017
Ответ дляМорковку дай
Точно-точно. И чтоб легла невестка поудобнее.
Папа пусть лично проконтролирует.
Морковку дай• 01 августа 2017
Ответ дляparele
Девочки, нельзя же так))на работе неприлично так ржать)
а шо нам, дІкретчицям, до вашої роботи
Капуста Маша• 01 августа 2017
Ответ дляДніпрянка
Бабуся намагається виправити ситуацію.
Дай Бог здоровья той бабушке. И долготерпения.
Я только за!• 01 августа 2017
Ответ дляКапуста Маша
зате добре зятю лопату обтрушувати об голову тещі, не треба до паркана бігати.