пионерка_маша• 04 августа 2017
Дівчата, допоможіть вибрати коляску -прогулку. Бо я профан в цій справі
Зараз дитині 3 міс. Не хоче лежати в люльці :плаче і все. На руках затихає. Думаю, що можливо люлька ще не подоб йому. Бо брала аби зовні було гарне, а по функціям не дивилась, бо не зналась в цьому. Так от, вирішила ту коляску продати, там 2 в 1, і купити прогулку. Треба з великими колесами, бо осінь -зима -весна. Взимку дороги ви знаєте як буває чистять. І щоб спинка на 180 ^ розкладатися могла. Щоб мабуть козирок гарний був :і від вітру захищав і від сонця. Порадьте зі свого досвіду, яку подивитись прогулку? В скільки ви перекладали дітей з люльки в прогулку? Дякую
Автор.
Для начала переложите в прогулочный блок от вашей коляски и пооткрывайте все сетки.
У меня в этом же возрасте отказалась- Это от жары.
Но я все делала ради ее комфорта в коляске.
Купите муслиновую ребенку.
Открывайте вентиляцию в дне люльки.
И вообще, какая у вас коляска?
Купите муслиновую ребенку.
Открывайте вентиляцию в дне люльки.
И вообще, какая у вас коляска?
Ответ дляpidlisna
Посмотрите Беби джогер сити Элит (американский бренд). Очень хорошая коляска-внедрожник, но не тяжелая. Большое спальное место, кап почти до бампера, и цена более-менее приемлема за это качество. Из этой фирмы есть еще модели полегче и поменьше, присмотритесь
зараз гляну
Ответ дляBell-k@
Автор.
Купите муслиновую ребенку.
Открывайте вентиляцию в дне люльки.
И вообще, какая у вас коляска?
Купите муслиновую ребенку.
Открывайте вентиляцию в дне люльки.
И вообще, какая у вас коляска?
немає вентиляції в люльці
Ответ дляBell-k@
Автор.
Купите муслиновую ребенку.
Открывайте вентиляцию в дне люльки.
И вообще, какая у вас коляска?
Купите муслиновую ребенку.
Открывайте вентиляцию в дне люльки.
И вообще, какая у вас коляска?
Ответ дляBell-k@
Автор.
Купите муслиновую ребенку.
Открывайте вентиляцию в дне люльки.
И вообще, какая у вас коляска?
Купите муслиновую ребенку.
Открывайте вентиляцию в дне люльки.
И вообще, какая у вас коляска?
Що таке муслін?