Сумка с непогодой• 04 августа 2017

рятуйте,що готувати на спеку

Дівчата,рятуйте,я не справляюсь зі своїми обов´язками
Ситуація така : чоловік працює на будівництві,у них на роботі немає холодильника і я не даю йому судочки з їжею( так як боюсь,що він отруїться).Просила щоб він їв хоча б в фаст- фуді(зрозуміло,що в кафе в такому виглядіине піде)він ображається на мене і майже тиждень не розмовляє,що готувати йому на таку спеку?
Дівчата,рятуйте бо в сім´ї скоро буде грандіозний скандал
Тоска в носках• 04 августа 2017
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Есть сумки - холодильники. Можно готовить картошку в мундире, рыбу , мясо запекать и помидоры-огурцы и все в сумку складировать..
Плюсуюсь