Аноним• 14 сентября 2012
масляний крем під мастику. Прошу поради.
готую торт для доці. Нам нині 3 рочки але ми будемо всяткувати у неділю, коли усі зійдутся :))
Спекла бісквіт, перемастила його з фруктами.
Ще зранку замісила мастику, щоб полегшити собі роботу зат вра.
А що робити з масляним кремом?
чи може під мастику бути такий крем: масло+цукор пудра+какао?
без згущонки? бо я її не переношу і не люблю з неї щось пекти......
А що робити з масляним кремом?
Аноним• 08 ноября 2012
Спасибо девочки!
Я конечно не волшебник, но очень старалась...меня на такой хватает только 2 раза в год...на дни рожденья дочек))
Дарьюшка, Вы попробуйте сделать...на самом деле это вполне выполнимо))
Я конечно не волшебник, но очень старалась...меня на такой хватает только 2 раза в год...на дни рожденья дочек)) Дарьюшка, Вы попробуйте сделать...на самом деле это вполне выполнимо))