оляксюша• 13 августа 2017

Карпаты куда???????

автор оляксюша • 13 августа 2017
Девочки, куда поехать с мужем и ребенком пяти лет, уже мозги взрываются. В Карпатах никогда не были.
Лучшая мамочка• 13 августа 2017
Буковель
автор оляксюша • 13 августа 2017
Хотим в сентябре
данка• 13 августа 2017
Микуличин
vorobchyk• 13 августа 2017
У вересні можете попасти на погану погоду. Хоча, минулого року 2 перші тижні вересня було тепло як влітку, а вже потім раптом стало 10 градусів. Цого року погода взагалі дуже мінлива.
Ми роками їздимо відпочивати в Пилипець, Закарпатська область. Там і на гору кріселком можна поїхати, і до водоспаду прогулятись, річка, правда, така, що не покупаєшся - мілка і дуже холодна. Можна на параплані покататись, можна велосипед або квадрик взяти на прокат. Поїхати на Синевир або в Колочаву, десь 70 км. , на озеро Віта. Знайомі там минулого тижня відпочивали, то їздили за 100 км на оленячу ферму і буйволину.
Natella777• 13 августа 2017
Ответ дляvorobchyk
а когда в Карпатах хорошая погода?
anmar40• 13 августа 2017
Поля на. А можна і в Буковель
Ми їдемо у вересні. Чоловік там спину лікує. Але робити нічого особо.
То ходимо гуляємо.
А так ще любимо їздити в Поляну готель Рейкартц поляна. Є басейн і гарна природа.
Недалеко їхній базар з польськими товарами. Якщо є машина можна проїхатись по окрузі. Недалеко Ужгород і Мукачево
vorobchyk• 13 августа 2017
Ответ дляNatella777
а когда в Карпатах хорошая погода?
влітку в основному хороша. Єдине, що цей рік якийсь не такий. Ми цього року в Пилипець вперше поїхали на початку червня, а завжди на травневі свята їздимо.
anmar40• 13 августа 2017
Ответ дляNatella777
а когда в Карпатах хорошая погода?
В стороні там де Буковель завжди холодніша набагато
А там де Ужгород погода норм. Не набагато прохолодніше ніж в Київській обл
ще можна поїхати в Східницю. Якщо любить спокійний відпочинок.
Снатал2015• 13 августа 2017
А что вы планируете?
Мы были в Поляне-понравилось,но мы ездили везде
Замки, парки, экскурсии...сыр завод,винные заводы
Ali-chka• 13 августа 2017
а мы на начало сентября вот сюда забронировали.мы едем с 1.6 годовасиком. хотим тишины и покоя.планируем на авто ездить по окрестностям .вам ,наверное,такое не подойдет-скучно будет)) тоже боюсь дождей ,но,вроде, на начало сентября по прогнозам солнечно. https://www.booking.com/hotel/ua/sadyba-lisova-kvi...
Linda_79• 17 августа 2017
http://yellowbus.com.ua/tours-v-karpaty-i-zakarpat...
Очень рекоммендую... мама с дочкой вернулись с такого же тура только с 5 по 12 августа