Жена сантехника• 17 августа 2017

Бачили вже що Леся Матвєєва разом з Валерієм Созановським?

Гарна пара. Хоча і Леся на 6 років старша від нього. Навіть і не знала що вона розійшлась з чоловіком.
Непонятно• 17 августа 2017
Ответ дляЖена сантехника
Леся Матвєєва виграла титул Міс Україна в 2004 році

https://uk.wikipedia.org/wiki/Матвєєва-Парцхаладзе...
так она в далеком прошлом , зачем вы ее оттуда тащите

ЛюбимаЯНЬ• 17 августа 2017
Ответ дляЖена сантехника
В Притули вже син дорослий є, і батьком він вдруге став, - проспали Ви
еще тот гуляка))))
voloshka_s• 17 августа 2017
Ответ дляВишнёвая Леди
Та то капець новина. А Агрипіна Данилкова тепер з Косьою П´яним - Ви чули?
Тихомандражная• 17 августа 2017
Ответ дляЖена сантехника
Не переживайте, не проспала! Вдруге-вдруге, але ж від нової жінки, розумієте?
ivareka• 17 августа 2017
Ответ дляТа никада в жизни
Кто эти люди?
автор Жена сантехника • 17 августа 2017
Ответ дляНепонятно
Ви вже її похоронили чи що? Чи тут обговорюють тільки глобальні проблеми людства?
автор Жена сантехника • 17 августа 2017
Ответ дляТихомандражная
Колись і нова стане старою

Пусин Кукин• 17 августа 2017
Ответ дляЖена сантехника
Автор, а у вас своя жизнь есть, а то столько подробностей знаете о других, когда успеваете?
автор Жена сантехника • 17 августа 2017
Ответ дляПусин Кукин
Є, не хвилюйтеся
Тихомандражная• 17 августа 2017
Ответ дляЖена сантехника
Колись і нова стане старою
Як буде з Лесею, обов´язково пишіть))
автор Жена сантехника • 17 августа 2017
Ответ дляТихомандражная
Як буде з Лесею, обов´язково пишіть))
Як скажете, обов´язково!)))
75В• 17 августа 2017
А я похудела )), на 7 кг за 2 месяца лета.
Давно собиралась и никак собраться не могла, пока на весах не увидела 63 кг)).
Это я так просто решила похвастаться.
А этих, о которых автор пишет, не знаю
SaturnOVa• 17 августа 2017
Ответ для75В
Это я так просто решила похвастаться.
А этих, о которых автор пишет, не знаю
Вот это правда новость, достойная внимания
SaturnOVa• 17 августа 2017
Ответ для75В
Это я так просто решила похвастаться.
А этих, о которых автор пишет, не знаю
ЛюбимаЯНЬ• 17 августа 2017
развелись еще в 2016м.. нда, я пропустила. пс: автор, вас понимаю- лучше следить за известными личностями, чем тут читать о трусах, неадекватах и изменах...
Звезда в шоке• 17 августа 2017
Ответ дляЖена сантехника
ось https://www.instagram.com/lesyapart/
Так он же был с блондой с подругой Грачева..
Ух как быстро он меняет их..
13чудоСВЕТА• 17 августа 2017
Ответ дляЖена сантехника
Похоже що крім кастрюль на кухні ніхто дальше нічого і небачить
Я ваще к кастрюлям отношения не имею,в инете вишу,телек смотрю,но кто эти люди ваще без понятия.
Звезда в шоке• 17 августа 2017
Ответ длясоева-сысоева
Кто эти люди?
Созановский его The Cake в Киеве
Божий одуванчик• 17 августа 2017
Ответ дляТанцепесенная
шо за ноунеймы?вот мой товарищ одну из поющих трусов жахал,теперь когда по телику иногда вижу ее ,че то смешно
не ту черную с карэ?

75В• 17 августа 2017
Ответ дляSaturnOVa
Я же должна кому-то эту новость сообщить ), не могу же я в себе такое таить!!!
Пусин Кукин• 17 августа 2017
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Так а вы что тут делаете тогда?)))
автор Жена сантехника • 17 августа 2017
Ответ дляЛюбимаЯНЬ
Та я не можу сказати що слідкую, просто Леся подобається мені як ведуча і як на мене(я так припускаю) що і людина вона хороша. Дивилася декілька передач ’Одруження на осліп’. Просто випадково натрапила на фото в інста і здивувалася Ну а судячи з нападів на мене в відповідях, то реально теми про труси більше актуальні і цікаві для більшості тут
Жена брата Админа• 17 августа 2017
У нас тоже Катька с Витькой сошлась
Пуки-куки• 17 августа 2017
зачем нам эта информация?
автор Жена сантехника • 17 августа 2017
Ответ дляПуки-куки
зачем нам эта информация?
про труси в іншій темі...
сЛАдКОежКА• 17 августа 2017
Ответ дляЖена сантехника

Ви серйозно??7 всякий шлак сюди...а, так зразу і кажіть, дуже Важлива персона, ну да... А Ви піарите її тут чи то Ваша родичка чи подруга? А місс Жмеринка 1998 як поживає? С ким вона зараз?
Копуша• 17 августа 2017
о Валерка)) друг мой)
сЛАдКОежКА• 17 августа 2017
а я кушаю арбуз
автор Жена сантехника • 17 августа 2017
Ответ длясЛАдКОежКА
З Вашим чоловіком ...ахається поки Ви його вдома чекаєте
сЛАдКОежКА• 17 августа 2017
Ответ дляЖена сантехника
він біля мене їсть гарбуз , він взагалі не любить обмежених,ще й з синдромом недокоролеви))) то навряд чи Ваша хвантазія здійсниться). Питає, скільки зараз коштує піар такий дешевенький?