Карамбулкул• 22 августа 2017
JOYLAND, вход имениннику в ДР без заказа банкета - платный, или нет?
собственно, весь вопрос.
Карамбулкул
• 22 августа 2017
Ответ дляKalips0
Да, платный
на сайте не понятная информация - При оформленні банкету іменинник вхід не оплачує незалежно збігається день святкування з фактичною датою народження. Без оформлення банкету на території парку - вхід оплачується, якщо день святкування не збігається з фактичною датою роджения.
АнтиТроль• 22 августа 2017
Ответ дляКарусель-весель
Что не понятно? Если др в этот день, то бесплатный вход.