Vovchik_1978• 28 августа 2017

Фільм про рожеві соплі.

Випадково натрапив на фільм, думаю жінкам має сподобатись, тому напишу тут. Сам таке рідко дивлюся. Фільм називається:

Все или ничего / Všechno nebo nic / Všetko alebo nič
Страна: Чехия, Словакия, Польша
Жанр: романтическая комедия, мелодрама
Год выпуска: 2017

https://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=543366... - тут качати.

Взагалі мене зацікавив один момент, не можу зрозуміти. Коли ГГ-ня народила, то вона капусту в груди засунула. В чому прикол, і від чого це лічить ? ))
Партизанка• 28 августа 2017
Знімає запалення, заспокоює на початку лактаціі)

kalina_red• 28 августа 2017
капусту в груди?
так это метод увеличения молочных желез такой, вместо силикона. эконом вариант.
kalina_red• 28 августа 2017
Ответ дляПартизанка
но-но! не разбивайте мои старания о скалы своей серьезности
автор Vovchik_1978 • 28 августа 2017
Ответ дляПартизанка
все одно нічого не зрозумів, але дякую )) пояснювати не обов´язково )
Настя Снежок Воля• 29 августа 2017
Ответ дляVovchik_1978
Такой большой и такой...
автор Vovchik_1978 • 03 сентября 2017
Ответ дляНастя Снежок Воля
Такой большой и такой...
Ну, який вже є.. хто на що вчився