Беговая дорожка для носа• 29 августа 2017
Підтікають води
У мене 37-ий тиждень, зранку встала - хлюпнуло трошки. До цього часу було пару таких "хлюпів", щоденки вистачає.
Скільки можна дома чекати? Я би до вечора чоловіка почекала. Нічого не турбує, болить все, як і на 32 тижні боліло. Лежу, сумки зібрані. Пардон, кишківник чиститься безбожно, вже сто раз бігала(((