Пьера Безухова• 16 сентября 2017
Кто принимал менопейс?
Как ваши ощущения? Есть результат? Препарат дорогой не хотелось бы выбросить деньги. Спасибо.
НуПогоди!• 16 сентября 2017
Менопейс - це вітаміни, тому особливого раптового ефекту не відчуєте. При клімактеричних розладах його монотерапією не призначають. Моя мама приймає менопейс з клімадиноном (призначив лікар), то ефект відчула буквально за тиждень, реально зменшилась частота приливів (буває раз в 2-3 один, і то вночі).