Инфотуфелька• 31 августа 2013
Взуття якої торгової марки підійде при косолапії варусна стопа в дитини
Допоможіть оприділитись з вибором взуття для дитини при косолапії (варусна стопа)! Лівою ножкою ходить майже рівненько, а от правою косолапить, яка з фірм підійде краще, можливо хтось зтикався і щось порадить! Дякую!
Мадам БрЮшкина• 31 августа 2013
У нас вальгус, но я перебрав множество остановилась на Ортофут, там и для варуса есть модельки
ОйЙой• 31 августа 2013
таши орто не рекомендую при всех положительных отзывах очень быстро потеряли ’товарный вид’
Бабка-ежика• 01 сентября 2013
тут девочка на сайте ’шейн’ продавала, посмотрите может еще есть, очень хорошая обувь рассчитана для варусной деформации
Инфотуфелька
• 01 сентября 2013
Ответ дляБабка-ежика
можна силочку на продавця!