Дедуськина бабуська• 30 сентября 2017

Девочки плиз помогите советом......мне так больно

Вчера приготовила ужин как всегда все было хорошо......пришёл муж мы поели,съездили к его бабушке на 2 мин и когда приехали назад домой(увидели его бывшую во дворе.....ее Мама живет у нас во дворе....они расстались лет 7 назад,она его бросила и ушла к другому)
Мы женаты уже 3 года.скоро будет ребёночек.
Как пришли домой его как подменили.ни за что начал кричать на меня....за то что попросила выкинуть жука вонючку который был на люстре в кухне....просто у меня живот уже большой и я сама не Хотела лазить .....потом банку полную с пола на стол поставить.....и все.....он как взбесился.....хотя обычно сам приходит и спрашивает чем мне помочь.....я просто стараюсь всегда все сама делать.
Так обидно....Вот за что.....и что мне делать????
Утром проснулся и даже не говорит со мной.скажите со стороны в чем я виновата
автор Дедуськина бабуська • 30 сентября 2017
Ответ дляflower with thorns
ЯКЩО ЧОЛОВІКА ЩОСЬ НЕ ВЛАШТОВУЄ - ЙОГО НІХТО НЕ ЗМУШУЄ ЖИТИ З ВАГІТНОЮ, ЩО НИЄ, хай іде від дружини, а не кричить і доводить до сліз. Вагітна не повинна маніпулювати, але й чоловік має тримати себе в руках. У нього нервова система влаштована інакше, тому й емоції має контролювати краще, ніж автор. Тим паче, автор і готує, і прибирає сама, і не можна сказати, що чоловік сильно перенапружується, а є жінки, яких, вибачте, часто і сильно нудить під час вагітності і які в цей час не можуть займатися побутом, тому чоловік повинен бути вдячним, що вона взагалі прибирає й готує в такому стані.
Я все роблю,і прибираю,і вікна мию.він на роботі цілий день а я вдома
Бабка-ежика• 30 сентября 2017
Ответ дляflower with thorns
Удалено администрацией...
Бабка-ежика• 30 сентября 2017
Ответ дляДедуськина бабуська
Вообще-то муж лежал на кухне на уголке,поэтому и попросила.банка полная там огурцы квасились.
А бывали такие ситуации что я сама поднимаю,а он кричит чтобы я не поднимала....так что мне делать???!!!
вам та банка чем мешала?? один огурец слабо достать? или ногой отодвинуть? сколько там кг или литров было?
Бабка-ежика• 30 сентября 2017
Ответ дляДедуськина бабуська
да, да, жука не достали, окна она моет с пузом
flower with thorns• 30 сентября 2017
Ответ дляБабка-ежика
Удалено администрацией...
Вибачте, автор не виносила мозок, а попросила спокійно підняти пляшку. Якщо вагітна все робить сама, то виникає питання: навіщо чоловік потрібен? Чому жінка має робити домашню роботу, коли її нудить, і не має права звертатися по допомогу до чоловіка?
Бабка-ежика• 30 сентября 2017
Ответ дляflower with thorns
у нас с вами рзаное понятие помощи. Ганять жуков и сунуть банки на метр для меня не помощь, а тра..ние мозгов. Я таким не занимаюсь. Мне не мешают жуки и банки
flower with thorns• 30 сентября 2017
Ответ дляБабка-ежика
В даній ситуації головне не банки і жуки, а реакція чоловіка, що він накричав, не турбувався про емоційний стан автора. Те, що жінка більш емоційна під час вагітності - це природньо. Автор не кричить і не скандалить, то чому Ви її звинувачуєте у виносі мозку? І загалом люблячий чоловік, якщо засмутив чимось дружину, має вибачитися.
Бабка-ежика• 30 сентября 2017
Ответ дляflower with thorns
вы верите каждому слову автора? в уже расспросили что было до этого, что она просила? тодвинуть стол на 2 см, принести банки, отнести, повернуть люстру? вы же не знаете что она просила до этого, и как достала. Не ао делать мужа. одных всем обязанным, надо в первуюю очередь начать с себя, уважать других. Я бы не гоняла мужа за жуками, когда он только присел отдохнуть. Так же вы уверены что он не извинился? Я вот уверена тон бы извинился,еслбы автор вела себя иначе
flower with thorns• 30 сентября 2017
Ответ дляБабка-ежика
Автор не скандалила і не кричала.Як саме вона мала себе поводити після конфлікту? Не всі жінки можуть стримувати сльози, як роботи. А чому Ви не вірите і впевнені у вині автора? Таким чином можна стверджувати, що всі на форумі кажуть неправду чи щось недоговорюють. І якщо б чоловік вибачився, автору було б легше і вона не відчувала б потреби сюди писати.
flower with thorns• 30 сентября 2017
Ответ дляБабка-ежика
Навіть якщо автор помилилася, то відразу через це на неї кричати з боку чоловіка - нормально?
Бабка-ежика• 30 сентября 2017
Ответ дляflower with thorns
не принимайте все так близко. Вы правда верите что она бы написала все как было на самом деле?? Муж спал с кем-то 7 лет назад и автор винит ее в крике за банку... вы себе можете представить как она ему за бывшую мозг выносит? У моего бывшая живет на той же улице что его родители, мне бы в голову не пришло о ней думать или говорить. О ней мне его сестра рассказала, чем-то мне автора напоминает, там тоже на каждом шагу обидели и все должны
Бабка-ежика• 30 сентября 2017
Ответ дляflower with thorns
крикнул, все, что было, то прошло. Теперь будет меньше задалбывать если дествительно о ребенке думает
flower with thorns• 30 сентября 2017
Ответ дляБабка-ежика
Автор тільки один день про колишню згадала, коли він її зустрів. Ви фантазуєте, Ви не знаєте особисто автора, тому недоречно казати, що вона винна. І загалом чоловік, який любить, повинен вибачитися, якщо засмутив дружину.
flower with thorns• 30 сентября 2017
Ответ дляБабка-ежика
Крім того, автор не стверджує, що чоловік поганий загалом ’на кожному кроці ображає і всі повинні’, а розповідає про конкретну вчорашню ситуацію. Один раз попросити підняти пляшку і вигнати жука це вже набридати?
flower with thorns• 30 сентября 2017
Ответ дляБабка-ежика
Взагалі автор помилилася, коли вирішила творити родину з розлученим чоловіком. Невідомо, як він насправді до колишньої дружини ставився. Можливо, вона пішла від нього тому, що він теж через щось не стримався і на неї крикнув до більш врівноваженого і лагіднішого.
Бабка-ежика• 30 сентября 2017
Ответ дляflower with thorns
хошотга зачм орвспоила о быей? каким он боком к банаке и жуку?
Бабка-ежика• 30 сентября 2017
Ответ дляflower with thorns
все аясно, вы как автор. фантазии и фантазии и все абижают автора, уже за б/у замуж нельзя
flower with thorns• 30 сентября 2017
Ответ дляБабка-ежика
Можна, тільки якщо є конкретні докази, що винна дружина колишня(пиячила, скандалила кожен день) і погано ставилася до чоловіка, а для цього треба знати і спілкуватися і з родичами, і з друзями чоловіка. Чоловіки, які розлучилися, часто звинувачують колишніх, а себе представляють жертвами, а насправді невідомо, як вони до колишніх дружин ставилися.
flower with thorns• 30 сентября 2017
Ответ дляБабка-ежика
Спочатку Ви звинувачуєте автора через банку і жука, Автор згадала про колишню тільки раз, коли чоловік і вона сама побачила колишню, і через це вже треба скандалити і звинувачувати автора?
Бабка-ежика• 30 сентября 2017
Ответ дляflower with thorns
а может надо думать как он к тебе относится, теперешняя никогда не будет как бывшая, зачем себя с ней сравнивать, зачем тревожить прошлое, какое оно имеет отношение к новой жене? Ну крме случаев когда муж бил жену, гуля и это стало причиной развода. Но такое будет видно
Бабка-ежика• 30 сентября 2017
Ответ дляflower with thorns
автор вообще начала с бывшей. ее мамы. кто где жет. Какое это отношение имеет кавтору? зачем это было писать?
flower with thorns• 30 сентября 2017
Ответ дляБабка-ежика
Автор на емоціях, тому й пише сумбурно. Головна проблема не в колишній, а що чоловік накричав і не вибачився.
Бабка-ежика• 30 сентября 2017
Ответ дляflower with thorns
она не только пишет, она и ведет себя так. Муж более грубо сказал что имел ввиду он ее жука и хочет отдохнуть, так сразу бывшая, и слезы на сутки. Мне реально жаль мужа. Прошу более не писать. вы меня не переубедите
flower with thorns• 30 сентября 2017
Ответ дляБабка-ежика
Справа в тому, що якщо на колишню кричав через побутові деталі, то в нього це вже звичка і стиль спілкування, дуже ймовірно, що й на теперішню буде.У випадку автора крик з боку чоловіка - це нормальне ставлення?
Мир Мир Мир!• 30 сентября 2017
Ответ дляБабка-ежика
А мужу слабо или автор должна вокруг него прыгать и все сама? Нах муж тогда вобще?
Мир Мир Мир!• 30 сентября 2017
Ответ дляБабка-ежика
А вы тут кто? Кому интересно что вам мешает?
Бабка-ежика• 30 сентября 2017
Ответ дляМир Мир Мир!
как зачем? жуков гонять
Бабка-ежика• 30 сентября 2017
Ответ дляМир Мир Мир!
вам, раз спрашиваете
Мир Мир Мир!• 30 сентября 2017
Ответ дляБабка-ежика
Муж наорал на роаном месте на что права не имел. И пофиг из за жука, бывшей или если команда в футбол проиграла. Он орать права не имел и должен извиниться
Дніпрянка• 30 сентября 2017
Справа навіть не в тому, що він на неї накриваємо здуру, з ким не буває. Справа в тому, що він з себе ще й ображеного корчить добу.