Добро дня дівчата. Чи може система укр пошти помилятись.Жінка пише що посилку забрала а по відстеженню показує ще не вручена. І гроші від 18 числа за наложений платіж не прийшли,чек згубила номер накладної не може мені написати.
Ответ дляAsya999
Телефон горячей линии Укрпочты: 0800 300 545. Написан на сайте компании, работает. Но надо долго ждать. Лучше звонить в рабочие часы.
Дякую.Буду ще дзвонити
Доброго дня.Дозвонилась я грошей нема за посилку а посилку повернуть 12 або18 числа