Гу го гу го гу• 14 октября 2017
У мене є смак, чи кожен так зможе?
Результат:
вже голосів:
623 (46.22%)
Є, але своєрідний, мало кому сподобається
460 (34.12%)
Нема смаку
265 (19.66%)
Чудовий смак
goldina.zlata• 15 октября 2017
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А чего вы такая агрессивная? У вас специфический вкус. Вкус есть у всех у кого то он хороший, у кого то не очень.
Ну вот у вас он гораздо хуже автора,но вы упорно пытаетесь автора переубедить.
goldina.zlata• 15 октября 2017
Ответ дляpollyteika
Раніше думала, що ви адекватна)

А я и раньше так не думала.
goldina.zlata• 15 октября 2017
Ответ дляАленка1996
Буду молча страдать за кофточкой на фото номер 5.
Я так и подумала ,цвидев те фото после ваших кофт и обуви)))
Ушла и Пришла• 15 октября 2017
автор, як ви то все складаєте... зайшла на сайт, очі розбігаються, я двох речей докупи зібрати не можу))))))
а можна, вибравши якусь річ подивитися хто з нею які луки складав? чи там такого нема?
Ответ дляУшла и Пришла
Не знаю чи можна ще якось.
Мені відомий один спосіб.
Клікаєте на чужий сет, зявляється англійською опція, дивитись все, блакитними літерами.
Заходите, вибираєте річ, там і посилання на магазини будуть і гортаєте до низу. Мають зявитись інші сети, якщо цю річ вже використовували.
Я так не роблю, бо якщо в когось побачу, вже рука не піднімається подібне ліпити.
Взагалі рідко чужі розглядаю.
Щоправда є одна улюблена дівчина, вона сама на мене підписалась.
Минулого року також її залайкала і стягнула багато класних речей, у неї вони практично всі оригінальні. Але, якщо використовую, то комбіную всеодно по-своєму.
Спробую її показати.
Мені відомий один спосіб.
Взагалі рідко чужі розглядаю.
Спробую її показати.
13чудоСВЕТА• 15 октября 2017
Таких картинок везьде и много. И ничего общего с тем, как это будет выглядеь ’в реале’ оно не имеет. О каком вкусе идет речь?
Король дивана• 15 октября 2017
Ответ дляpollyteika
Дякую, я б теж випила)
Опа! Нет, не выйдет у меня тату, а я помню ваше отношение к людям с тату, так что сори )))
Ответ дляКороль дивана
Я роблю виключення, іноді).
Ответ дляКороль дивана
У мене зараз навіть діти з тату.
А якщо серйозно, після тієї теми, в школі у дітей, зустріла чиєгось батька з бридким пауком на горлі.
Звісно, це далеко не ненависть.
Просто поки він не відкриє рот і не скаже щось мудре, або не зробить щось добре, я буду думати, що це якийсь дурник.
Звісно, це далеко не ненависть.
Умный хвост• 15 октября 2017
Ответ дляpollyteika
Вона чудова, я сама знаю)
Так если вы знаете на кой пришли спрашивать
Ответ дляЖена сантехника
сумочка и сережки не в тему.
Не в вашу тему, якщо точніше)
Ответ дляУмный хвост
Це моніторинг.
Я побачила відсоткове співвідношення людей, яким дуже подобається, яким подобається, але це занадто, і які зовсім не сприймають.
Для майбутньої роботи, реклами, буду, в якійсь мірі, від цього відштовхуватись.
На загал, клепатиму простіші сети, здебільшого, з базових, практичних речей.
Марс атакует• 15 октября 2017
Круто. Сміливо, яскраво. А зможете для мене щось скомпонувати з одягу цінової категорії для простих смертних ) Зараз в гардеробі маю речі переважно сірі, чорні та білі. Шатенка кучерява з боб каре. Смугла, грубі риси обличчя, 160 см, 56 кг. Люблю смарагдовий, фіолетовий кольори та всі відтінки сірого )
goldina.zlata• 15 октября 2017
Ответ дляЖена сантехника
сумочка и сережки не в тему.
Это для вас.а мне очень нраименнотем что не шаблон.
goldina.zlata• 15 октября 2017
Ответ дляpollyteika
Це моніторинг.
Еще скажу ,может как то поможет.
Я даже не пыталась ,как некоторые,разобрать сет детально,мне понравились цветовые пятна.
Они интресны,нп пресны и захватывают.Создают ощущение радости,эйфории и никаких проблем.Т.е создают нужное настроение.
А народ пытался по полкам разобрать,такое впечатление что все эти вещи у них уже в шкафу.
Ответ дляМарс атакует
Добре, тільки трішки пізніше)
Ответ дляМарс атакует
Ок, мені не терміново ) щось в стилі кежуал. Не класику.
Подивіться, будь ласка, що з цього у Вас вже є, що подобається і що категорично ні.
Практично всі речі між собою поєднуються.
Я б ще додала сірі джинси, або штани і чорний джемпер, мабуть, у Вас є.
Просто мені вже не помістилось.
Фіолетових недорогих, гарних, осінніх речей, на жаль не знайшла.
Найдорожча в сеті сіра косуха-100 євро, жовте пальто -50.
Все решта від 9 євро- шапки, до 25-40.
Просто мені вже не помістилось.
Все решта від 9 євро- шапки, до 25-40.
Марс атакует• 16 октября 2017
Дуже дякую! Жовтий колір якось не розглядала, жодної речі жовтої у мене, але дуже сподобалася, думаю варто щось придбати цього кольору. Пальто круте, і все так гармонує одне з одним. Я боюсь сама так компонування гардероб, от і застрягла в сіро- чорних тонах. Раніше, коли була молодша, на чорному кольорі звихнулася, зараз хочеться яскравих барв. )))
Ответ дляМарс атакует
Дякую, напишіть, будь ласка, які речі Вам сподобались, які, не до душі і я зроблю досконаліший сет, з посиланнями на магазини.
Це були просто ескізи.
Марс атакует• 16 октября 2017
Ответ дляpollyteika
Це були просто ескізи.
)))) Сумніваюся на рахунок спідниць на першому фото (синя та в соняхи) чи не вкоротять мені і так не високий зріст . Жовті черевики теж під сумнівом , і сумка чорна подібна є, светр залишіть синій, куртку сіру. Все інше подобається. У Вас талант
Ответ дляМарс атакует
Якщо Натиснути на блакитний напис ’дивитись все’, побачите ціни і посилання на магазини.
В сумі на 1000 євро, деякі з подібних речей мали б у Вас бути, дещо можна знайти значно дешевше.
Марс атакует• 18 октября 2017
Ответ дляpollyteika
Дякую.
Клас, мені дуже подобається, усі луки чудові. Деякі речі маю трішки схожі ) Ви мені дуже допомогли. Щиро дякую!