Нафаня Маня• 17 октября 2017
Корекційні групи в звичайному садочку.
Питання до тих хто можливо вже мав діло із схожою ситуацією, або чув щось подібне. Я проживаю у невеличкому містечку у нас є 5 дитячих садочків, але в жодному немає корекційної групи. У мене дитина з особливоми потребами 3.6 років, якій слід відвідувати логопеда. дефектолога і психолога. Та нажаль у нас в місті є лише логопед і вона сказапа буде з нами займатися з 4 років. Хочу віддати в дитячий садочок , але йому слід приділяти більше уваги тому у звичайний садок його не дуже хочуть брати, а корекційних груп немає такі як для нього. Але почула, що по нових законах тепер у диітячих садоках повинні були вести інклюзійну систему тобто я так зрозуміла . що у звичайній групі може знаходитися до 3-4 діткй з особливими потребами і до них ще буде додаткаво преставлений помічних вихователю. І от питання чи захочуть у моєму маленькому містечку робити такі зміни заради моєї дитини хоча б в одному із садочків ? Якщо це написано по закону чи це із сфери фантастики?Якщо ніхто не захоче цим займатися ,то куди питаеться дівати таких дітей щоб вони мали хоча б якесь спілкування з дітьми?
В рот не ложи• 17 октября 2017
Не может такого быть, что б не было спец.сада, что все дети здоровы и могут посещать обычные сады
Нафаня Маня
• 17 октября 2017
Ответ дляВ рот не ложи
Уявіть собі немає лише 5 звичайних
Мочалкин блюз• 17 октября 2017
Ответ дляВ рот не ложи
может. У нас так в пригороде
Воленс-неволенс• 17 октября 2017
Інклюзія, якраз, передбачає уведення ’особливих’ діток у звичайне середовище і забороняє будь-яке відокремлення таких дітей. Так, таких дітей неохоче приймають навчальні заклади, а ще більше їх намагаються відгородити від своїх дітей батьки не особливих діток. Співчуваю Вам і бажаю бути сильною!
Нафаня Маня
• 17 октября 2017
Ответ дляIsa Dora
Автор инклюзию рекомендует ПМПК.
Она есть в вашем городе?
Какой диагноз у малыша?
Она есть в вашем городе?
Какой диагноз у малыша?
ПМПК у нас немає І дитячого психіатра немає Їздимо в сусідній район на консультації У дитини ЗПРР і РАС
Нафаня Маня
• 17 октября 2017
Ответ дляВоленс-неволенс
От я ідумаю іти в місцевий відділ освіти і запитать у них про це
Нафаня Маня
• 17 октября 2017
Ответ дляВ гости звали?
ну если нет, водите в сад и занимайтесь сами, что вам еще делать?
Сама займуюся а в сажочок не дуже хочуть брати.
Воленс-неволенс• 17 октября 2017
Ответ дляНафаня Маня
я би почала з завідувачів садочків і нагалосила про інклюзивну освіту, якщо не допоможе - у місцевий департамент
Стетоскопуло• 17 октября 2017
Ответ дляНафаня Маня
Вы не спрашивайте, а сразу пишите
Воленс-неволенс• 17 октября 2017
Для інклюзійної освіти НЕ потрібні особливі групи, група має бути звичайною, лише має надаватися спеціаліст, який допоможе дитині адаптуватися.
В гости звали?• 17 октября 2017
Ответ дляНафаня Маня
у вас разве диагноз, который подразумивает домашний уход? не очень хотят, не означает не хотят, для начала отдайте в сад ребенка, лично вы врядли что то сможете сами изменить
УжеВотДа• 17 октября 2017
Автор, очень сочувствую Вам в этой ситуации! Что значит ЗПРР і РАС? И как помогут обычные сады ребёнку? Не навредит ли наоборот? ... ведь дети то разные в группах((( и могу некорректно относиться к таким деткам
Нафаня Маня
• 17 октября 2017
Ответ дляСтетоскопуло
Вы не спрашивайте, а сразу пишите
Уже знають що мені скажуть , що в них немає лишніх ставок, щоб для таких дітей дати помічника виховатилю по роботі з ними
Нафаня Маня
• 17 октября 2017
Ответ дляВ гости звали?
Я зараз якраз і знаходжуся по догляду за дитиною дома з таким діагнозом
Нафаня Маня
• 17 октября 2017
Ответ дляБаба-царьлебедь
Затримка психічного розвитку аутичні риси
В гости звали?• 17 октября 2017
Ответ дляНафаня Маня
ребенку еще нет 4, вам сколько специалистов диагноз поставили?
В гости звали?• 17 октября 2017
Ответ дляНафаня Маня
вы прошли комисию?
УжеВотДа• 17 октября 2017
Ответ дляНафаня Маня
Нужен грамотный воспитатель и помощник, а так ...могу только представить отношение к такому ребенку в обычном саду (
Ведь вопрос даже не в том чтобы отдать в сад, а какие будут условия!
Стетоскопуло• 17 октября 2017
Ответ дляНафаня Маня
Автор, а можете рассказать в чем это проявляется? У меня тоже такой ребенок только младше. Решаю вопрос с доставкой, не могу понять куда определять
Нафаня Маня
• 17 октября 2017
Ответ дляВ гости звали?
вы прошли комисию?
Дивилися два неврологи і два психіатри і всі просто погоджують один з одним
Нафаня Маня
• 17 октября 2017
Ответ дляСтетоскопуло
Майже на говорить проблема з горшком перепади настрою. гіперактивнисть .Буває коли з ним говорю він ніби мене не чує а думає за своє.
Нафаня Маня
• 17 октября 2017
Ответ длягаллея
вам больше дефектолог поможет .. у этого специалиста есть подход к таким деткам , занятия на концентрацию внимания , логику... в саду занимаются для галочки .. спроса с них никакого .. ищите специалиста для индивидуальных занятий
Нажель дефектолога і близько немає
Люблю порядок• 17 октября 2017
Ответ дляНафаня Маня
Уявіть собі немає лише 5 звичайних
Автор, вы думаете в Киеве лучше ситуация?
В моём районе только один лого сад и одна инклюзивная группа в другом саду. До одного сада мне добираться минут 40, двадцать из которых идти пешком. До другого - примерно столько же, но с пересадкой (двумя маршрутками). Но хоть пешком не долго.
Соседка водит свою дочь (с синдромом Дауна) в ближайший сад. Логопед - платный приходит к ним домой. Остальным развитием занимается сама. И не плохо приуспела в этом. Сейчас девочке семь лет. К восьми планирует отдать в обычную школу рядом с домом. На инклюзивный класс даже не надеется. Его ведь то же устроят где нибудь за тридевять земель.
Стетоскопуло• 17 октября 2017
Ответ дляНафаня Маня
А как с детьми себя ведёт?
Нафаня Маня
• 17 октября 2017
Ответ дляСтетоскопуло
А как с детьми себя ведёт?
Нормально граеться проявляє інтерес
Нафаня Маня
• 17 октября 2017
Ответ дляЛюблю порядок
Я це разумію. У Киеві хоча б можна за гроші знайти і дефектолога і логопеда щоб їздили додому. А тут у мене нікого і садочка нормального немає. Я б задоволенням платила б гроші щоб з дитиною займалися дома і недумала ні заякий садок. А так і ні того і ні того