ЦыбаФу• 25 октября 2017
Ваші донечки люблять Betty Spaghetty
Дівчатка, підкажіть. Якого віку дівчатка бавляться цими ляльками. Шукаю подарунок для 6-річної дівчинки. Як думаєте буде актуально для такого віку?
Маргарита и Мастер• 25 октября 2017
моїй 5,8, пошукайте іншу - взагалі дурна іграшка, ці деталі валяються відлітають (замовляла з амазону) захвату чи інтересу до неї 0
ЦыбаФу
• 25 октября 2017
Ответ дляНетутешня
моей 7 лет, не слышали о такой кукле и персонаже. покажите картинку
Не можу добавити фото. Такі
ЦыбаФу
• 25 октября 2017
Ответ дляЗапасная спина
Моей 7, ей не понравилась. Больше нравяться Евер Афтер Хай
Дякую, там дві дівчинки. Одній евер замовила, от шукаю щось для другої.
ЦыбаФу
• 25 октября 2017
Ответ дляМаргарита и Мастер
Дякую, буду шукати щось інше.