неДоЖиру• 26 октября 2017

Хто дивився вчора проек міняю жінку? Ваше враження від Флори?

Вчорашній випуск Міняю жінку мене приголомшив. Я про Флору і її поведінку, взагалі я не рузуміню навіщо йти на такий проект, якщо не вмієш себе вести та контролювати. Сьогодні з ранку я згадала, що вона також була переможцем проекту чотири весілля і доречі там також була неконтрольована. Чи це така задумка продюсерів поекту?
Милашка-оторвашка• 26 октября 2017
Я сама лично знаю такую бабу, простите, но женщиной назвать не могу
Уверена, что гна в самом деле такая, а 1+1 это только на руку, скандал - рейтинги + наверное еще неустойку заплатила за срыв программы
Очень приятно удивили земляки (хмельничане), особенно жена.. хорошая, мудрая женщина
А вот Флора эта истеричка, то что чужая женщина должна была жить и спать в этой семье 7 дней то ничего

В гости звали?• 26 октября 2017
Коли знімаються програми, то крім заявок які надходять, агенти шукають по базах таких собі акторів, нікому не цікаво спостерігати за Петром, який кожен день після роботи чухає я… на дивані і нічого з себе не уявляє
Грабля• 26 октября 2017
Конечно, они специально подбирают таких людей , чтоб было на что смотреть и обсуждать))
ТрамвайGirl• 26 октября 2017
Она мне после 4 весилля ’понравилась’
ТрамвайGirl• 26 октября 2017
Ответ дляВ гости звали?
Такого берут в хата на тата
Цветик-семицветик• 26 октября 2017
Ответ дляТрамвайGirl
Такого берут в хата на тата
сумніваюсь, теж беруть з акторськми здібностями, а то як подивишся - всі каються, плачуть, як жіночку шкода
автор неДоЖиру • 26 октября 2017
Ответ дляМилашка-оторвашка
згодна з вами. Та дівчина не памятаю імя така позитивна та мудра, дуже сподобалась. Флора це просто жах

Лиса Патрикевна• 26 октября 2017
После одной из передач, где снимался сын соседа, сосед сына гонял палкой по улице))) До сих пор общаются сквозь зубы. А это уже года 3 прошло
Благоуханочка• 26 октября 2017
Ответ длянеДоЖиру
А что такое сделала эта Флора? Я только начало увидела. Там хмельничане, вроде бы нормальная семья, только папа чуть инфантильный. Чем её не устроило?
автор неДоЖиру • 26 октября 2017
Ответ дляБлагоуханочка
Там здається на пятий день сімя з вінниці поїхала до палацу на екскурсію і так трапилось, що і інша родина також там перебувала. Було слизько і хмельничанка взяла під руку африканця (тобто чоловіка Флори) під руку і йшли нічого більешого не було. Коли побачила Флора, що її чоловік йде під руку з дівчиною то стала кричати лайливі слова, сваритись на свого африканця при цьому пролітали мати. Сказала знімальній групі, що все проект закінчено ( дуже неприємна ситуація). Дівчина з хмельницького спробувала пояснити, але Флора нічого й чути не хотіла. Та ця Флора подібно вела себе на 4 весілях.