Дерево береза• 30 октября 2017
У шампіньйонів є шкірка?Чи я чогось не розумію.Для чого її зрізати?
Відгукніться кухарі і всі, всі, всі господиньки.Сьогодні моя свекруха запитує мене чи я обрізаю шкірку на шампіньйонах?Яка шкірка і для чого її обрізати?За свої 38 перший раз чую таке.Ніхто ніколи не обрізав ні я ні моя мама ні з приятельок.Готую смачно вроді.Але Оце мене поставило в ступор.Я не догосподиня ?Ви зрізаєте ?І взагалі де ця клята шкірка,якщо той шампіньйон практично з води складений.