happy_momster• 18 ноября 2017

Happylon чи Galaxy Lavina

Мамочки, хто був там і там, де шестирічці буде цікавіше?
І якщо можна зоорієнтуйте в цінах. Щиро вдячна!
Результат:
вже голосів: 8
4 (50%) Happylon
4 (50%) Galaxy
Poroshyn• 18 ноября 2017
Happylon однозначно, в Galaxy нечего делать всё для старших, и цены космос
автор happy_momster • 18 ноября 2017
Ответ дляPoroshyn
В Happylon бли, а осу у Галексі ні, ось і цікавить все. Дякую!
Poroshyn• 18 ноября 2017
Ответ дляhappy_momster
моему тоже 6 лет, так кроме батутов по росту или по возрасту не проходим( муж катался на горку американской так цена около 100грн за 2 мин)
автор happy_momster • 18 ноября 2017
Ответ дляPoroshyn
Дякую! У мене якраз ціль розважити малого, а не себе. Таки тоді Хеппілон