Мамочки, хто був там і там, де шестирічці буде цікавіше?
І якщо можна зоорієнтуйте в цінах. Щиро вдячна!
Результат:
вже голосів:
4 (50%)
Happylon
4 (50%)
Galaxy
Ответ дляPoroshyn
Happylon однозначно, в Galaxy нечего делать всё для старших, и цены космос
В Happylon бли, а осу у Галексі ні, ось і цікавить все. Дякую!
Ответ дляPoroshyn
моему тоже 6 лет, так кроме батутов по росту или по возрасту не проходим( муж катался на горку американской так цена около 100грн за 2 мин)
Дякую! У мене якраз ціль розважити малого, а не себе. Таки тоді Хеппілон