lvs-k• 20 ноября 2017

Різдвяна Коробка 2018 - благодійна акція

Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.

РІЗДВЯНА КОРОБКА - щорічна благодійна акція
благодійна акція створена для того, щоб принести Новорічне диво в життя підопічних діток, діток інвалідів та позбавлених батьківської турботи і піклування.

Бабанська спеціалізована школа інтернат
(вул. Леніна, 17 ,с.м.т. Бабанка)

Нарешті готовий перший список діток на Новорічно- Різдвяні подарунки

Можете сміливо вибирати собі дитятко, для якого станете різдвяними янголом. Ну чи Миколаєм, Сантою, Феєю... Як і минулі роки буде чудово до подарунка, окрім іграшки, докласти корисні речі. дезодорант, бритвочку, шампунь, милко, щітка для волосся, зубна паста і щітка, солодощі, трусики чи носочки, прокладки дівчаткам від 13 років стануть дуже у пригоді. Якщо самостійно скласти подарунок не виходить, ви можете повідомити мене і я знайду одній дитинкі декілька дарувальників, і разом складемо подарунок. подарунок обовязково підписувати. номер дитинки і імя. обгортати будемо максимально однаково, бо минулого року були рясні сльози у малих діток, що отримали подарунок не упакований святково. тож якщо нема можливості запакувати у коробочку і обгорнути в папір, я допоможу це зробити. планую закупити подарунковий папір і в магазинах взяти коробочки. у них пакувати подарунки і завернути у гарній папір. але якщо у вас є така можливість - чудово. запакуйте в коробочку і підпишіть.
додатково до подарунків будемо намагатись зібрати солодощі і фрукти.

https://www.kidstaff.com.ua/tema-2372032.html

Нова Пошта - відділення № 2 Козубенко Людмила Володимирівна 0633428248, м. Умань
Делівері №2, Умань Козубенко Людмила Володимирівна 0633428248
список у коментарях
paika21• 23 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
рома 146-148, ніжка 22-22,5 см
ярик 130-134 см, ніжка 21,5 см
Постараюсь собрать, что смогу.

автор lvs-k • 23 ноября 2017
Ответ дляPieceOfcake
Так, а что там остается, носки? Выберу кого-то другого.
ок. у нас в шестой группе полная группа пацанов, никто их не хочет
sevalex• 23 ноября 2017
Ещё мальчик хотел Злую собаку, из 6й группы.
автор lvs-k • 23 ноября 2017
Ответ дляsevalex
Добрый день! Сладости для мальчика 138 можно?
Даже нужно. сладости им разрешают 2 раза в год. новій год и Пасха
автор lvs-k • 23 ноября 2017
Ответ дляsevalex
да, 51М. Коля 11 гра ’Злая собака’
sevalex• 23 ноября 2017
Если я хочу подарить сладости и Злую собаку, пожалуйста, объясните, как это сделать? Собрать посылку и отправить на Ваш адрес?
автор lvs-k • 23 ноября 2017
Ответ дляsevalex
да, собрать, можно упаковать в коробку и бумагу, можно без, я буду заказывать подарочную бумагу и отправить на мой адрес при этом обязательно подписав кому.

PieceOfcake• 23 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
А дублируйте, пожалуйста, список, в упор не вижу, где это 6 группа(((
автор lvs-k • 23 ноября 2017
сейчас
6 група
46 В. Денис 11
47 Г. Коля 12 конструктор
48 Г. Віталік 11
49 З. Коля 11 машина на ру
50 К. Богдан 12 конструктор
51М. Коля 11 гра ’Злая собака’
52 Р. Діма 12 набор крутих машинок
53 С. Євген 11
54 С. Андрій 12 машина на р+у
автор lvs-k • 23 ноября 2017
желтенькие уже заняты
sevalex• 23 ноября 2017
Набор Злая собака постараюсь купить.
Есть ещё Настя 158, беру и ее.
Мальчику с ДЦП куплю сладости. Подскажите: какие?
PieceOfcake• 23 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
сейчас
6 група
46 В. Денис 11
47 Г. Коля 12 конструктор
48 Г. Віталік 11
49 З. Коля 11 машина на ру
50 К. Богдан 12 конструктор
51М. Коля 11 гра ’Злая собака’
52 Р. Діма 12 набор крутих машинок
53 С. Євген 11
54 С. Андрій 12 машина на р+у
54 С. Андрій 12 машина на р+у Давайте этого мальчика))
автор lvs-k • 23 ноября 2017
писать вам трех деток?
51М. Коля 11 гра ’Злая собака’
158 Щ. Настя 4 рочки заколочки, обруч, куколк
и синельникова Артема. Правильно?
Сладости Темочке можна любые. он ждет целый год чтоб дождатся сладкого. Спросила желание = говорит - побольше, побольше, цілу кучу цукерок!
Lenycik• 23 ноября 2017
У меня есть платья красивые на 6-7 лет. Положить их?
автор lvs-k • 23 ноября 2017
Ответ дляPieceOfcake
Здорово!!!! пишу вас!
PieceOfcake• 23 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
Здорово!!!! пишу вас!
Да, спасибо))
автор lvs-k • 23 ноября 2017
Ответ дляLenycik
о, да! Ви напевне знаете як наші дівчатка полюбляють сукні! Минулого року ледь не бились за них!
особливо за булу сукню для Лізи, схожу на весільну! Так що платтячка будь=які користуються величезним попитом у діток!
Lenycik• 23 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
Ну и замечательно)))
автор lvs-k • 23 ноября 2017
от недаремно я написала що наші дівсатка Феї! з шостої групи нарешті зняли чари!

sevalex• 23 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
писать вам трех деток?
51М. Коля 11 гра ’Злая собака’
и синельникова Артема. Правильно?
Читать это вообще невыносимо. Да, пишите троих! Мне упаковывать в бумагу праздничную?
Anat.tali• 23 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
Люда, если подойдет такая машинка, напишите мне какого-нибудь мальчика из 6-й группы. Но, говорят, она маленькая.
https://io.ua/37306029
автор lvs-k • 23 ноября 2017
Ответ дляsevalex
дивіться самі, при бажанні. я закуповуватиму папір і стрічки - бантики для подарунків. щоб усім в коробочках було і з папером, вони це дуже люблять.
Можливо і не пакуйте, може щось докладу. наприклад дівчатка мають милко купити, може щось із такого додам і тоді запакую.
На ваш розсуд, але обовязково підписати.
автор lvs-k • 23 ноября 2017
Ответ дляAnat.tali
https://io.ua/37306029
пишу вам 49 З. Коля 11 машина на ру. нічого щщо маленька, він буде щасливий.
Anat.tali• 23 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
Отлично.
автор lvs-k • 23 ноября 2017
Дівчатка, думаю ще дуже важливо буде закупити трішки батарейок. Бо сенс від іграшок що не працюють? Що думаєте?
Lenycik• 23 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
Конечно по хорошему еще и положить в коробку сразу батарейки).
Но и так нужно конечно. В идеале акумуляторные и зарядку купить.
Fideska• 23 ноября 2017
Ответ дляAnat.tali
https://io.ua/37306029
Я думаю, там размер не имеет значения. Вот нашла еще варианты:

https://prom.ua/p612263137-dzhip-20510595sm-tsveta...
https://magazin-apelsin.net/p579909429-detskaya-ig...
https://pointofshop.com.ua/p565795595-mashina-bata...
https://prom.ua/p456271806-mashina-rado-batarejkah...
https://magazin-dvk.com.ua/p188305320-ekskavator-6...
diana_mak• 23 ноября 2017
Люда, пропустили дарителя . Запишите 112 Андрей за Аллой (ее нет на КС) - обсуждали на 22 странице темі. Спасибо
Fideska• 23 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
Ми в тому році домовлялись, що кожен, хто купує р/у іграшку кладе батарейки до неї. Я думаю, це обовязково.
Fideska• 23 ноября 2017
Оо, зачарована група вже в роботі! ))