lvs-k• 20 ноября 2017

Різдвяна Коробка 2018 - благодійна акція

Администрация сайта Kidstaff не собирает пожертвования на благотворительность и не несет ответственность за действия или бездействия автора объявления, родителей ребенка, волонтеров и любых других лиц, причастных к сбору пожертвований. Администрация сайта Kidstaff не проверяет подлинность предоставляемых документов, не контролирует приход и расход средств по сбору. Любые пожертвования совершаются посетителями сайта Kidstaff исключительно по своему собственному желанию, осознавая значение своих действий.

РІЗДВЯНА КОРОБКА - щорічна благодійна акція
благодійна акція створена для того, щоб принести Новорічне диво в життя підопічних діток, діток інвалідів та позбавлених батьківської турботи і піклування.

Бабанська спеціалізована школа інтернат
(вул. Леніна, 17 ,с.м.т. Бабанка)

Нарешті готовий перший список діток на Новорічно- Різдвяні подарунки

Можете сміливо вибирати собі дитятко, для якого станете різдвяними янголом. Ну чи Миколаєм, Сантою, Феєю... Як і минулі роки буде чудово до подарунка, окрім іграшки, докласти корисні речі. дезодорант, бритвочку, шампунь, милко, щітка для волосся, зубна паста і щітка, солодощі, трусики чи носочки, прокладки дівчаткам від 13 років стануть дуже у пригоді. Якщо самостійно скласти подарунок не виходить, ви можете повідомити мене і я знайду одній дитинкі декілька дарувальників, і разом складемо подарунок. подарунок обовязково підписувати. номер дитинки і імя. обгортати будемо максимально однаково, бо минулого року були рясні сльози у малих діток, що отримали подарунок не упакований святково. тож якщо нема можливості запакувати у коробочку і обгорнути в папір, я допоможу це зробити. планую закупити подарунковий папір і в магазинах взяти коробочки. у них пакувати подарунки і завернути у гарній папір. але якщо у вас є така можливість - чудово. запакуйте в коробочку і підпишіть.
додатково до подарунків будемо намагатись зібрати солодощі і фрукти.

https://www.kidstaff.com.ua/tema-2372032.html

Нова Пошта - відділення № 2 Козубенко Людмила Володимирівна 0633428248, м. Умань
Делівері №2, Умань Козубенко Людмила Володимирівна 0633428248
список у коментарях
illaria-k• 23 ноября 2017
159 П. Крістіна 6 років куклу з одягом щоб переодівати, сапожечки теплі 29
я беру куклу с одягом.
Девочки может кто-то взять на себя сапожки? я в них не разбираюсь совсем никак!)
Давайте скооперируемся!)

Fideska• 23 ноября 2017
Люда, Ви пропустили Андрія №112, diana_mak на 24й сторінці написала.
автор lvs-k • 23 ноября 2017
Ответ дляdiana_mak
Люда, пропустили дарителя . Запишите 112 Андрей за Аллой (ее нет на КС) - обсуждали на 22 странице темі. Спасибо
простите, помню кто=то писал. исправляю
Anat.tali• 23 ноября 2017
Ответ дляFideska
Я думаю, там размер не имеет значения. Вот нашла еще варианты:

https://prom.ua/p612263137-dzhip-20510595sm-tsveta...
https://magazin-apelsin.net/p579909429-detskaya-ig...
https://pointofshop.com.ua/p565795595-mashina-bata...
https://prom.ua/p456271806-mashina-rado-batarejkah...
https://magazin-dvk.com.ua/p188305320-ekskavator-6...
Спасибо
Fideska• 23 ноября 2017
Ответ дляAnat.tali
Спасибо
Ой та не за что. Пишите если что. Поиск это моя фишка))
автор lvs-k • 23 ноября 2017
Ответ дляFideska
Оо, зачарована група вже в роботі! ))
так, пришли Феї, розчаклували!
oksanarodina• 23 ноября 2017
Ответ дляlvs-k
о, да! Ви напевне знаете як наші дівчатка полюбляють сукні! Минулого року ледь не бились за них!
особливо за булу сукню для Лізи, схожу на весільну! Так що платтячка будь=які користуються величезним попитом у діток!
Цитата:
о, да! Ви напевне знаете як наші дівчатка полюбляють сукні! Минулого року ледь не бились за них! особливо за булу сукню для Лізи, схожу на весільну! Так що платтячка будь=які користуються
величезним попитом у діток![/
О, это я для Лизы высылала, еле нашла подходящее! Ждала фото, но не было вроде)

автор lvs-k • 23 ноября 2017
Ответ дляoksanarodina
Цитата:
величезним попитом у діток![/
Супер! Добре що нагадали. десь фото мало бути, посиджу в старому компютері пошукаю! то було шикарно! Щастя повні... а крила!!!!
Anat.tali• 23 ноября 2017
Ответ дляFideska
Ок
Fideska• 23 ноября 2017
Люда, Ви писали, що солодощі купувати не будете. Думаю, як же вони будуть ділить ті цукерки, що покладуть у подарунки. Я планую до своїх подарунків покаласти по півкіло цукерок. А ті, хто зовсім залишиться без солодощів як?
автор lvs-k • 23 ноября 2017
Ответ дляFideska
я вже про це думала.
мабуть таки буду купувати солодощі. ще не знаю на яку суму зможу розраховувати, поговорю з чоловіком.
Lenycik• 23 ноября 2017
Девочки из другой темки будут покупать конфеты на развес и сами их паковать.
Если хотите можно скинутся и купить на развес конфет . А там им или так раздать или каждому положить в подарочек как дополнение. Я так поняла Люда сама будет упаковывать в красивые коробочки.
автор lvs-k • 23 ноября 2017
по питанню з батарейками. практика показує що в половині іграшок все одно нема батарейок. думаю треба закупити хоч трішки
illaria-k• 23 ноября 2017
КТО МОЖЕТ В КУПИТЬ САПОЖКИ ТЕПЛИ 29.?
Lenycik• 23 ноября 2017
Можно скинутся, кто то купит и растусует по пакетикам. У кого много подружек? Демаю если человек 5 не так трудно на 100 пакетиков разделить.
Я когда у малой ДР. Сама на 30 человек канфеты фасую и все ок ))
Fideska• 23 ноября 2017
Ответ дляLenycik
Я тоже думаю, надо скинуться на конфеты. Все -таки праздник это привкус сладости и запах шоколада! Тем более для детей, которые едят их пару раз в год
автор lvs-k • 23 ноября 2017
Ответ дляLenycik
минулого року ми самі також трохи пакували цукерки
Lenycik• 23 ноября 2017
Людочка есть такие сайты:
http://hozsklad.ua/component/virtuemart/?page=shop...
Минималка не большая. Может тут затариваться бумагой, мылом и тд?
автор lvs-k • 23 ноября 2017
Ответ дляLenycik
минулого року я з донькою на 321 пакетик розфасувала. десь раніше фото кидала. дешевше набагато вийшло

sevalex• 23 ноября 2017
Ответ дляillaria-k
КТО МОЖЕТ В КУПИТЬ САПОЖКИ ТЕПЛИ 29.?
У меня есть очень хорошие, но БУ. Но Рейма и в хорошем состоянии.
автор lvs-k • 23 ноября 2017
Ответ дляsevalex
підійдуть. все краще ніж без взуття.
автор lvs-k • 23 ноября 2017
Ответ дляLenycik
Людочка есть такие сайты:
Дякую дуже. мені він знадобиться!!!
Lenycik• 23 ноября 2017
Или тут
http://3000.net.ua/
illaria-k• 23 ноября 2017
Ответ дляsevalex
если очень хорошие, то подойдут.))) Спасибо!)
Вы же их видите, а мы нет.
Я после своих , после младшей, отдавала все были счастливы.
Она как по воздуху ходила.))
А после старшей младшей ничего не досталось - все разбито .)))
Так что это очень индивидуально и Вам виднее!))
Lenycik• 23 ноября 2017
Вроде тут больше выбор и дешевле. И если на 1000 грн бесплатная доставка
Еще поищу может найду дешевле цены.
Lenycik• 23 ноября 2017
Девочки давайте скинемня на средства гигиены? Кто со мной?
Я выше кидала магазины там минималка от 500 грн. Там можно купить бумагу туалетную, шампуни, мыло, зубные щетки и пасту.
neoba• 23 ноября 2017
Ответ дляLenycik
Скинутся не могу, а купить и расфасовать - аж бегом.
Юлия Крамарева• 23 ноября 2017
Писала у вашій основній темі на яку підписана, але не отримала відповіді, отже дублюю

Доброго дня! Скажіть такі речі підійдуть,щоб подарувати дітям?Плаття розмір хс-с, бриджі на розмір с-м, взагалі будь-який одяг вищевказаних розмірів знадобиться?Ще є термальна та міцелярна вода, дивлюсь є потреба у дівчат з вашого списку
Ще є мокасини 30 розмір, але обидва на ліву ногу, прийшла розпаровка, можливо ви знаєте кому можуть знадобитись.....
Lenycik• 23 ноября 2017
Девочки вот кинула примерно то что самое необходимое у них. Вот такая корзина.
Lenycik• 23 ноября 2017
Ой зубные щетки не кинула в корзину вот такие :
http://3000.net.ua/catalog/uhod-za-telomgigiena/zu...