Ух ты какая Я• 21 ноября 2017
Пуритан. Що замовляєте для себе та сім´ї?
Давно придивляюсь до цих вітамінів. Порадьте, будь ласка, що замовити дійсно дієве?
Цікавить і для дорослих, і для дітей.
Чеширская кошечка• 21 ноября 2017
я замовила омегу3 для всієї родини, татові мультивітаміни 50+, мамі біотин, щє не пили, малий їсть рибій жир в таблетках з апельсиновим смаком. Про результат сказати не можу, сама пила тільки омегу, але курс не закінчила, захворіла і не стала пити
ГендиреХтор• 21 ноября 2017
Заказала кучу биотина для волос, роды+осенняя линька... буду пить, надеюсь вырастут красивые волосы, главное чтоб усы не появились ;)
Ух ты какая Я
• 21 ноября 2017
Ответ дляЯ люблю транзисторы
Все очень нравится, стал любимым магазином!
Теж бачу, що полюблю його))
але не можу визначитися, усього стільки, які дозування брати.
Чи не могли б кинути посилання, що замовляєте?
Буду дуже вдячна
elena_dress• 21 ноября 2017
Ответ дляУх ты какая Я
Теж бачу, що полюблю його))
Буду дуже вдячна
Я выкупаю, и очень многое для себя и близких. Можете мне в личку написать. Подскажу. А там решите, нужно Вам или нет.
БезПаспортаНеПродаю• 21 ноября 2017
Ответ дляonikka
Омега. Детские мультик, омега.
Витамин С.
Хит заказов кремы (особенно с гиалур.к-й), хондроитин, омега, комплекс волосы-ногти-кожа)
Витамин С.
Оля, а этим кремом летом можно пользоваться? Который с гиалуроновой кислотой?