Носки на подтяжках• 01 декабря 2017

Ходят слухи что не будет 12-летней учебы для первоклашек в 2018

Якобы собираются не внедрять
Олька Модниця• 01 декабря 2017
Закон підписано, а слухи ні. А Ви що проти?

У кого такое было• 01 декабря 2017
Так в этом году внедрили)
Компас Ижевска• 01 декабря 2017
ходят люди, разносящие такие слухи
Дюагональ• 01 декабря 2017
Добре, якщо так. 12 років - то занадто.
Олька Модниця• 01 декабря 2017
Ответ дляДюагональ
Добре, якщо так. 12 років - то занадто.
Для кого занадто? В школі матимуть право навчатись після 9 класу лише діти з високим рівнем знань, навчання в інституті буде скорочене на рік.
Дюагональ• 01 декабря 2017
Ответ дляОлька Модниця
Для дітей. Навчання в школі досить і 10 років. Освіта у нас якраз була нормальна.
Олька Модниця• 01 декабря 2017
Ответ дляДюагональ
В чому в нас освіта була краща? А Ви знаєте, що в багатьох країнах світу для вступу потрібно саме мати свідочтво про закінчення 12 річної школи. Плюс рахую, що на момент закінчення школи дітям повинно бути 18 років, а не 17.
Аноним_1307• 01 декабря 2017
Ответ дляДюагональ
Только не забывайте, что мы все 10 лет учились 6 дней в неделю.
Я не в теме• 01 декабря 2017
Ответ дляАноним_1307
Не все))) я 79 года рождения, пятидневка

Я не в теме• 01 декабря 2017
Я училась 10 лет + 7,5 институт ( 2 высших)
И ничего не потеряла))
Сейчас будет 12+3 институт, кто хочет ещё одно, то ещё +1,5 года
Я не в теме• 01 декабря 2017
Ответ дляОлька Модниця
Люди не понимают, совершенно. Ранее в 7 лет шли + 15 лет обучение, итого 22 года. Сейчас в 6 лет + 15 обучение итого 24 год
Дюагональ• 01 декабря 2017
Ответ дляОлька Модниця
Дають гарну та широку базу знань.
Навіщо говорити про інші країни, де вимагають освіту 12 річну. Пропоную поговорити про ті, де достатньо і 10 класів.
Щодо віку. А ви в курсі, що багатьом дітям після закінчення школи буде взагалі 19. А це вже занадто.
Олька Модниця• 01 декабря 2017
Ответ дляДюагональ
Дають гарну та широку базу знань.
Бо якщо моя дитина захоче вступити наприклад в вуз в Данії - в неї не прймуть документи, бо вона в школі навчатиметься 11 років. Країна орієнтується на більшість дітей, а не на тих кому буде 19.
Олька Модниця• 01 декабря 2017
Ответ дляДюагональ
Дають гарну та широку базу знань.
На данний час більшість шкіл дають кращу базу знань, ніж колись за радянського союзу.
Дюагональ• 01 декабря 2017
Ответ дляОлька Модниця
Щодо більшості... Який відсоток випускників українських шкіл вступають до вузів Данії7 або взагалі в інші країни7 То чому в цьому випадку ріванятися мають на мізерну меншість7
Олька Модниця• 01 декабря 2017
Ответ дляДюагональ
Так по новому закону більшість взагалі не будуть навчатись в школі після 9 класу, а відсоток розумних дітей, що їдуть навчатись за кордон досить високий і росте з кожним днем.
Я не в теме• 01 декабря 2017
Ответ дляДюагональ
Дають гарну та широку базу знань.
Это выбор родителей. Кто-то отдаёт в 5 лет, кто-то в 9. Пусть родители думают и принимают решение.
Учится после 9 класса не обязательно, это выбор школьника. Как и высшее образование
Техпаспорт на медузу• 01 декабря 2017
Ответ дляЯ не в теме
Много ли школьников, после 9 класса, могут осознанно сделать выбор? Да и высшее напаркуа, ведь работяги так нужны стране.
Единая страна!• 01 декабря 2017
Я просто не вірю що протягом наступних 12 років навчання систему не змінюватимуть і терміни не мінятимуть. Я закінчувала школу в 2004 р і за час мого навчання систему переписували не раз - то четвертий клас пропускали, то екзамени відміняли в 5 тому класі, то 12 ти річку вводили, то знов поверталися до 11 класів. І щоразу були нові методички, підручники і програми... А це ж все щоразу доводилося купувати і батькам, і вчителям. На мій погляд знову вирішили підзаробити на цьому всьому. Не надіюся що сучасна школа багато дасть моїм дітям в плані розвитку і можливостей. Навіть зараз готуючись до школи розумієш, що є підготовка в садочку, на якій всіх навчити не встигають, а є платні групи і гуртки де навчання дійсно якісне. І в школі, дитина яка відвідує гуртки й має репетиторів завжди більше знає чим діти яким просто меньш пощастило в плані матеріального стану батьків. Недавно бачила методички щодо підготовки до ЗНО. Тепер батьки наймають репетиторів щоб підготуватись до цих тестів так як ми готувалися до вступу.. Але у мене не було потреби наймати репетиторів щоб пройти якісь там тести в школі. Вистачало контрольних, екзаменів на яких вчитель ширше бачив загальну картину знань і міг оцінити не лише знання по тестам, а й мову, глибину думки й побачити чи дитина використовувала додаткові джерела у своїй підготовці. Йде до того що вся інформація буде платна і зможуть вчитися лише багаті люди. Тепер або хрестик, або нулик. Дуже критично сприймаю ці всі нововведення.

Я не в теме• 01 декабря 2017
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Кому не надо высшее образование закончат школу в 15-16 лет. Кому надо 21-22 года. Точно также как и раньше
Научительница• 01 декабря 2017
Ответ дляДюагональ
Дають гарну та широку базу знань.
Каждый день в школе, забираю детей. Так вот посмотрите какие сейчас высокие и сформированные мальчики уже начиная с класса 8-го - рост 170-185! такого при совке не было! Высоких парней в классе всегда было мало. И да, вид уже прям студенты, но никак не школьники... 19 лет дядя ростом 185 с портфелем))) жуть
Я не в теме• 01 декабря 2017
Ответ дляНаучительница
В росте ум не измеряется