Коко На Страже• 08 декабря 2017
який курс злотих рахує сьогодні приват?
якщо замовляти який курс потрібно прораховувати?
Коко На Страже
• 08 декабря 2017
Ответ дляПИПИКНУТАЯ
а гугл уже не рабртает?
там подвійна конвертація якась, в гуглі курс 7.5 а по факту мені більший нарахували за замовлення...
ПриватБанк• 08 декабря 2017
Добридень!
У деяких іноземних магазинах банк, що обслуговує магазин, конвертує гривні в валюту на своєму боці (при цьому розрахунок з українськими банками відбувається в доларах). Тому сума, реально списується з картки клієнта, може бути вище, ніж та сума, яку клієнт бачить при оплаті в магазині.
Тому, щоб не вводити в оману клієнтів, ПриватБанк відхиляє платежі такого типу, поки клієнт свідомо не погодиться з тим, що з його картки буде списана сума, яка може бути вищою за ту, яку він бачить при покупці.
Більш детально процес подвійної конвертації описаний на сайті, де Ви можете дати згоду на проведення таких платежів:
.
Зауважимо, що оплата проходить за курсом ПриватБанку на момент проведення
.