Ленне-Рейма• 09 декабря 2017

Кто-то уже воспользовался этой возможностью?

Нові правила для в’їзду в Єгипет: Що змінилося для українців
Для українських туристів, котрі полюбляють відпочивати у Єгипті, ввели нові правила.
Так, за інформацією Департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ у Фейсбук, починаючи з 3 грудня українці можуть оформити електронну візу для в’їзду в Єгипет.
За словами чиновників, електронна віза є альтернативою візам, які також можуть бути придбані в пунктах пропуску через державний кордон Єгипту.
Для отримання електронної візи потрібно подати он-лайн заяву на офіційному сайті http://www.egyptvisa.com протягом 90 днів до дати в’їзду.
Для оформлення електронної візи потрібен закордонний паспорт, який дійсний протягом 8 місяців з дати прибуття в країну. Також необхідно надати електронну копію паспорта для завантаження при подачі заяви на сайті, документи, що підтверджують мету і терміни планованої поїздки, зворотні квитки і платіжну банківську картку.
Крім того, оплачується консульський збір у сумі 25 доларів, після чого заявник отримує копію електронної візи – e-Visa на електронну пошту. Цю копію потрібно обов’язково роздрукувати та пред’явити єгипетським прикордонникам. Читайте більше тут: http://zik.ua/news/2017/12/09/novi_pravyla_dlya_vi...
дЫнька• 09 декабря 2017
А сенс? У Шарм вона не потрібна. В Хургаді коштує стільки ж, але без гемору.

angi 1• 09 декабря 2017
Ответ длядЫнька
я согласна только не поняла зачем это Есть такие которые покупают горящие туры?