Меня прет))• 10 декабря 2017
Хто заробляє тисячі доларів в Україні, ви сплачуєте реальні податки?
В опитуванні цифри за рік.
Результат:
вже голосів:
38 (43.18%)
не заробляю тисячі доларів
11 (12.5%)
до 10 тис. грн.
8 (9.09%)
10-30 тис. грн.
8 (9.09%)
не сплачую податки
5 (5.68%)
50-100 тис. грн.
5 (5.68%)
100-200 тис. грн.
3 (3.41%)
200-300 тис. грн
3 (3.41%)
понад мільйон грн.
2 (2.27%)
30-50 тис. грн.
2 (2.27%)
500 тис -1 мільйон грн
2 (2.27%)
заробляю і сплачую за межами України
1 (1.14%)
300-500 тис. грн.
Меня прет))
• 10 декабря 2017
Ответ дляАноним Завхоз
Да , платим .
Мало того, ещё и жмут вечно !
Є одна відповідь 100-200 тисяч і одна 200-300, Ваша яка з них?
Ревнивая жена• 10 декабря 2017
Какой-то опрос странный. Зарабатываю около 50 за год и плачу налоги. Как это указать?
Бутербродница• 10 декабря 2017
Тупой вопрос, такие жа ответы. Я тыцьнула наугад. Какая вам раздница кто сколько платит. Зарабатывайте сами и делайте что хотите. Зачем людям в карманы заглядывать!
ТихоЯ• 10 декабря 2017
так у нас кто в дол. тот в конвертах получает.маленькую сумму официально а остальное в конверте.так каждый второй.а гос структуры дерут.
Меня прет))
• 10 декабря 2017
Ответ дляРевнивая жена
Якщо 50 тис грн. у рік, то Ви не заробляєте тисячі доларів, є такий пункт.
Якщо 50 тисяч доларів, то рахуйте самі, звідки мені знати, скільки Ви сплатили).
Меня прет))
• 10 декабря 2017
Ответ дляБутербродница
От і чудово, а можна було і не тицяти і навіть не силувати себе написанням цих слів, просто пройти собі повз, туди де цікавіше)))
Ревнивая жена• 10 декабря 2017
Ответ дляМеня прет))
Автор, вы нормальная? Адекватная? У вас все пункты в гривнах, а не долларах. Зачем писать пункты в гривне, если вопрос в долларах? Зачем писать пукты 30-50 тыс. грн., если в вопросе ТЫСЯСИ ДОЛЛАРОВ? И причем здесь ’откуда мне знать, сколько вы платите’? Я это у вас и не спрашивала!
Ревнивая жена• 10 декабря 2017
Ответ дляМеня прет))
А можно было и не создавать дурного, никому не нужно и не интересного опроса, а просто пройти собі повз, туди де цікавіше)
Ответ дляРевнивая жена
Спокійно, не псіхуйте, я адекватна і опитування адекватне, всюди вказано де долари, де гривні, не варто так переживати, все буде добре
Ответ дляРевнивая жена
От і йдіть, а мені й тут цікаво)
советский цирк• 10 декабря 2017
Плачу. И я, и многие мои коллеги - ФОП. В опросе участвовать не буду, по-дурному составлен.
Ответ длясоветский цирк
Чому по-дурному, аргументуйте, будь ласка.
Отмотала своё• 10 декабря 2017
Ответ дляpollyteika
так и знала
Вашу корявую манеру писать на украинском видно за версту
Ревнивая жена• 10 декабря 2017
Ответ дляpollyteika
ПОТОМУ ЧТО В ТЕМЕ ДОЛЛАРЫ, А В ОПРОСЕ ВЕЗДЕ ГРИВНЫ!!!! Потому что пункт не плачу налоги есть, а плачу налоги - нет!
Ответ дляОтмотала своё
так и знала
Молодець
Краще «коряво» українською, аніж тикати з-під аноніма російською
Ответ дляРевнивая жена
Таких пунктів аж 11
Ревнивая жена• 10 декабря 2017
11 пуктiв чого? Заробiтку чи податкiв? Вам простiше вiдповiдати в темi, нiж признати, что опитування зроблено не корректно? I ще, навiдмiну вiд вас, я грамотно пишу i украiнською, i росiйською мовами!
Ревнивая жена• 10 декабря 2017
Ответ дляОчень-очень
Що попало.
Вот вот. А автор упорно настаивает, что опрос корректный!
Очень-очень• 10 декабря 2017
Ответ дляРевнивая жена
Ну надо учитывать то, кто автор. Этим все сказано))
Ответ дляРевнивая жена
Українською мовою «визнати»,
«коректно» з одним р- це лише те, що кинулось ввічі.
Не знаю про що далі з вами розмовляти.
Мені такі вчителі арифметики та граматики не потрібні, пробачте.

Не знаю про що далі з вами розмовляти.

Ответ дляОчень-очень
А хто троль значення не має, бо це порожнє місце
Ревнивая жена• 10 декабря 2017
Ответ дляpollyteika
Вот именно, автор, вы пустое место!
Очень-очень• 10 декабря 2017
Ответ дляpollyteika
Українською мовою «визнати»,
Не знаю про що далі з вами розмовляти.

Ооо, пішла жара, все у вашому стилі)))
Зараз всі будуть обісрані))
Отмотала своё• 10 декабря 2017
Ответ дляpollyteika
Молодець
почему краще? учитесь, у Вас лучше выходит чем в темах тролинге в 2014-2015