Зубная фея• 12 декабря 2017
Детская кухня- какую выбрать для дочки 2-х лет?
Дочка очень любит играть посадкой, все время что-то готовит, кормит меня))) У нее скоро День Рождения вот и подумала купить кухню, но глаза разбегаются сколько их есть....Хочу по габаритам небольшую( негде ставить), но качественную, сориентируйте на какую смотреть пожалуйста?
Мастер Пис• 12 декабря 2017
у нас така. дуже хороша, духовка працює і виключається, вона невелика і на шкаф можна поставити і десь в куточок засунути. там всередині ще є посудка. ось розміри висота по задній стінці, вона там трошки вища 48см, ширина боків 17, спереду по дверках міряла ширину 30см. дуже подобається, кумам подарувала таку ж, теж в захваті, свою велику навіть не розкладають, бо по-перше довго, а по-друге велика.
Мастер Пис• 12 декабря 2017
це бюджетний варіант, а якщо вам потрібно з брендів, то тоді незнаю. смобі була у старшої малої, не сподобалась, це на людину і на те чим захоплюється дитина.
Мастер Пис• 12 декабря 2017
у нас така смобі була. вона значно більша за нашу українську, ну і в ціні теж немало, зараз смобі приблизно 1200-1500.
Мастер Пис• 12 декабря 2017
ось така майже 1800, але вона немаленька. повірте знаю, бо сама стикалася. незавжди висока ціна найкращий вибір.
Зубная фея
• 12 декабря 2017
Ответ дляБолтушка Му
Спасибо вам за подробный ответ
Зубная фея
• 12 декабря 2017
Ответ дляБолтушка Му
дивіться який у вас бюджет.
Я бы и дороже взяла но компактную
Мастер Пис• 12 декабря 2017
ця що перший варіант, оріон, то мала сама її носить куди треба, і на ліжко і на стіл. куди їй потрібно. не важка, падає часто, не розбилася, я задоволена, смобі впала раз і відламалась,може не для моїх дітей, бо вони все швидко роблять, бігають, метушаться. незнаю, ви дивіться самі. ще технок є, але мені більше оріон подобається.
Мастер Пис• 12 декабря 2017
ось смобі голуба сама найменша з них, але вона громіздка, ця мені біля шафи влазиться якраз засунула, мала часом сідає там і мультики з неї дивиться. смобі розраховані на великі кімнати де є повернутися кудись, в основному всі габаритні, розраховані також на декількох дітей.
Пурген• 12 декабря 2017
У меня дочке уже 8, но недавно увидела волшебную кухню лалалупси и влюбилась. Была бы дочь помладше купила бы, а так ее уже такое не интересует