PORKA• 14 декабря 2017

нужен шаблон или пример письма от Св.Николая непослушному ребенку

хочу написать письмо от Св.Николая, поругать за разные вредности и написать что мол исправляйся прийду к тебе через неделю. Есть у кого шаблон или что то такого плана
Спасибо всем
автор PORKA • 14 декабря 2017
может тут кто то сможет написать/оформить такое письмо?

ЛолитаНеРазлита• 14 декабря 2017
Могу предложить уголёк от дед мороза
Аноним_1320• 14 декабря 2017
Зачем такое делать? Положите под подушку лозинку с намёком и хоть маленькую шоколадку. Не может ребенок быть только плохим
Гидроусилитель руля• 14 декабря 2017
Что сложного? Возьмите стандартное хорошее письмо и перефразируйте немного касательно поведения+ добавьте просьбу вести себя лучше.
Гидроусилитель руля• 14 декабря 2017
Но, не стоит портить сказку ребенку.
Этот день не для воспитания.
Статус Ква• 14 декабря 2017
Автооооор.
Не делайте так.
Все хорошие детки.
Пусть пообещает быть хорошим и Св.Николай подарит подарочек.
Не обижайте дите
Хочу_на море...• 14 декабря 2017
Попробуйте написать от св. Николая о том как он расстроен поступком (именно поступком а не ребенком) и верит что все будет хорошо. И Николай дарит подарок потому что знает что ребенок хороший и больше не будет так огорчать родителей и св. Николая
Фокус-Покус• 14 декабря 2017
Я всегда под подушку ложила подарок и лозину, и говорила, что Николай видел, что не все твои поступки за год были хорошими, раз он принес тебе лозину, но Николай верит, что ты обязательно исправишся, в этом году будет так же)))
Пешеходик• 14 декабря 2017
и себе тоже не забудьте. за ваши косяки.

Каяспер• 14 декабря 2017
я теж так робила, але результату ще немає(
Каяспер• 14 декабря 2017
Доброго дня, ........., пишу тобі із засніжених вершин Карпатських гір. А все тому, що хочу запитати: «Як вважаєш, чи потрапив ти цього року у мою «Книгу добра»? Ні! Нажаль не потрапив. А все тому, що ти не виконуєш заповіти чемної дитини. Хіба ж пасує бути розбишакою, неслухняним й неуважним, хіба ж я вчу не слухатися маму й тата? Тоді чому ж ти, замість того аби жити з добром у серці носиш у ньому злість та образу? Чому ти ображаєш та б’єш тих, хто кращий за тебе замість того аби вдосконалюватись? Запам’ятай силою неможливо нічого досягти. Скільки я чув як ти вимагав від батьків, то солодощів, то чергової іграшки навіть не ставлячи собі запитання: а чи був я достатньо чемним щоб це отримати? Натомість ти вважаєш, що вони зобов’язані виконати чергову твою забаганку. І так само чекаєш подарунків від мене. Але насправді є у цьому світі дітки, котрі заслуговують тих подарунків більше, ніж ти, бо поводяться краще. Тож виправляй ситуацію. Живи з добром, не відповідай на образи образами, будь більш щирим та слухняним, поважай старших та допомагай слабшим. Запам’ятай людину красять не дорогі речі, а добро в серці.

Святий Миколай