Доктор Варвар• 17 декабря 2017

Мистецтво спілкування! Яке воно?!

Я по натурі інтроверт. Спілкуюся з дуже маленьким колом людей. Потрібно довго придивлятися, щоб наблизити когось до себе. Завжди було один-два друга в різні періоди життя, а з іншими... так перекинутися словами. Раніше це не було якоюсь проблемою, але тепер в міру дорослішання (30років) приносить дискомфорт, особливо на роботі. Потрібно якось підтримувати розмову з колегами, про щось говорити з ними, спілкуватися з керівництвом, тобто вливатися в колектив.
Є люди, які годинами можуть "з пустого в порожнє переливати", з якими цікаво розмовляти, відкриті. Я так не вмію. Але хотілося б! А то складається враження про мене як про черству, мовчазну людину.
З найкращою подругою можемо годинами балакати про все на світі.
Є тут такі ж ? Може література якась є....як навчитися спілкуватися?
Ковбой Хагис• 17 декабря 2017
я такая. тоже начала видеть в этом проблему, а не только свою особенность. мне 27

Безпринципная• 17 декабря 2017
просто вы зануда
ПешитеБесАшипок• 17 декабря 2017
Ответ дляБезпринципная
просто вы зануда
Это да, я даже до конца не дочитала, стало скучно)
Трынди-брынди• 17 декабря 2017
К сожалению это не изменить.... сама такая поэтому перечитала массу литературы по этому поводу. Выход один - найти себе подругу балаболку, она будет болтать а вы - только слушать. И все счастливы
автор Доктор Варвар • 17 декабря 2017
як з незнайомими знаходити спільни теми?
Звезда в шоке• 18 декабря 2017
Я люблю ВСЕХ людей, а потому и общение с ними.
Всегда находятся общие темы для разговора, и без разницы какое положение человек занимает в обществе.
Конечно очень важно чтобы человек сам хотел идти хоть на малейший контакт. Бывает всякое.
Вот бы сделать это ещё своей работой)