angelannet• 17 декабря 2017

Приехал мой Валера!!!!!

Приехал мой Валера!!!!! Подарок дочери на праздники (ей 11 лет, а после 10ти лет николай и дед мороз уже не дарит подарки, ведь уже взрослые)
Викана• 17 декабря 2017
Тю, автор, я уже нафантазировала
Классный Валера. Я их обожаю
SurReal• 17 декабря 2017
Що ж Ви, автор, так шаблони порвали))) тут же половина в тему зайшло, щоб Валєєєєру побачити, знаменитість нашу. Я теж, грішним ділом, подумала, що знов хтось на креативі проколовся)))
А пташка класна , тільки крикуча. Хіба говорити навчите. В нього шок пройде, освоїться, буде шкоду робити)
автор angelannet • 17 декабря 2017
Я спеціально у заголовку не уточнила хто той валера :) пам´ятаю табурет, позитивний був - зате всі поринули у спогади