Xвостокрутелка• 26 декабря 2017

Я скасувала незаконну ухвалу суду

Від кого мені вимагати гроші за розгляд в апеляційному суді?
автор Xвостокрутелка • 26 декабря 2017
від відповідача при розподілі судових витрат?

Сосулька• 26 декабря 2017
Обычно суд присуждает кому платить. Вы апелkяцию выиграли?
автор Xвостокрутелка • 26 декабря 2017
Ответ дляСосулька
справа ще розглядається судом 1 інстанції. але була винесена Ухвала яку можна було оскаржити, я оскаржила, оплатила судовий збір й тепер мене цікавить питання.... мені хтось поверне гроші за незаконну Ухвалу?
Пишущаяся• 26 декабря 2017
Ответ дляXвостокрутелка
Оскарження тепер буде розглядатись у судi. Тоже 1 инстанции
Пишущаяся• 26 декабря 2017
А, и он будет решать кому его оплачивать. Вам нужно было вынести этот вопрос отдельным пунктом как ваше требование в том случае если вы выграете
автор Xвостокрутелка • 26 декабря 2017
Ответ дляПишущаяся
потрібно було написати у апеляційній скарзі? а тепер вже ніяк?
автор Xвостокрутелка • 26 декабря 2017
Ответ дляПишущаяся
ні, оскарження було в апеляційному
Пишущаяся• 26 декабря 2017
Ответ дляXвостокрутелка
Вы апелляцию выиграли? Что в решении суда? Если такого пункта нет, то можете обратно подать в суд на стягнення коштiв з видповидача
АЛЮНЬЧИК• 26 декабря 2017
Ответ дляXвостокрутелка
ні, оскарження було в апеляційному
Треба було в апеляційній скарзі вказати, що просите стягнути судові витрати з ... особи.
Мабуть не захоче вже районний суд вирішувати це питання...

автор Xвостокрутелка • 26 декабря 2017
Ответ дляПишущаяся
я виграла апеляційну скаргу на ухвалу суду яка заважала подальшому розгляді справи, ухвала скасована, справа передана на подальший розгляд в суд 1 інстанції
автор Xвостокрутелка • 26 декабря 2017
Ответ дляАЛЮНЬЧИК
я думала про це, але ж Ухвалу незаконну ухвалив суд, а не відповідач+справа ще не виграна... може я лох
АЛЮНЬЧИК• 26 декабря 2017
Ответ дляXвостокрутелка
Можливо просити винести додаткове рішення в порядку ст. 270 ЦПК України...
АЛЮНЬЧИК• 26 декабря 2017
Ответ дляXвостокрутелка
не розумію до чого Ви йдете, вибачте...
ну да, ухвалив суд... і що?
автор Xвостокрутелка • 26 декабря 2017
Ответ дляАЛЮНЬЧИК
не розумію до чого Ви йдете, вибачте...
ну да, ухвалив суд... і що?
от я не розумію, хто має мені компенсувати цю оплату, відповідач не виграв, я теж не виграла, справа буде ще довго розглядатися ... я так думаю((( Ухвала була про призначення експертизи, її апеляційний суд скасував. Відповідач має компенсувати мої витрати за позов в апеляцію?
Пишущаяся• 26 декабря 2017
Ответ дляXвостокрутелка
Тогда вам нужно подать иск на то что всi витрати хочете стягнути з вiдповiдача.
АЛЮНЬЧИК• 26 декабря 2017
Ответ дляXвостокрутелка
так!
АЛЮНЬЧИК• 26 декабря 2017
Ответ дляXвостокрутелка
тільки вже новий ЦПК вступив в силу... невідомо як будуть усе вирішувати та застосовувати(((
АЛЮНЬЧИК• 26 декабря 2017
Ответ дляПишущаяся
не нужно!
Пишущаяся• 26 декабря 2017
Ответ дляXвостокрутелка
Это уже должен будет решить суд, когда будет закончено дело и вынесено решение. Но это требование должно включится в дело.

автор Xвостокрутелка • 26 декабря 2017
Ответ дляАЛЮНЬЧИК
я знаю про новий цпк. мені потрібно було у скарзі писати судові витрати стягнути з відповідача? чи судові витрати стягнути з відповідача при розподілі судових витрат? вибачте, що задаю багато питань))) я самоучка
автор Xвостокрутелка • 26 декабря 2017
Ответ дляПишущаяся
окремою заявою можна?
ФрекенБок• 26 декабря 2017
Ответ дляПишущаяся
Да, теперь подать окремий цивільний позов про відшкодування витрат...
автор Xвостокрутелка • 26 декабря 2017
Ответ дляАЛЮНЬЧИК
я виграла за рахунок нового цпк))) тому мені він довподоби))
АЛЮНЬЧИК• 26 декабря 2017
Ответ дляXвостокрутелка
так. написати що, прошу суд стягнути суму сплаченого судового збору з відповідача...
взагалом суд сам це питання вирішує... ну, буває забуває...
автор Xвостокрутелка • 26 декабря 2017
Ответ дляФрекенБок
справа ще розглядається в суді
АЛЮНЬЧИК• 26 декабря 2017
Ответ дляXвостокрутелка
так???? вітаю... і яка стаття спрацювала? якщо не таємниця?
ФрекенБок• 26 декабря 2017
Ответ дляXвостокрутелка
справа ще розглядається в суді
То так, подаєте уточнений цивільний позов, в якому пропишете свої вимоги щодо...
АЛЮНЬЧИК• 26 декабря 2017
Ответ дляXвостокрутелка
Напишіть окрему заяву з проханням при остаточному винесенні рішення судом, прошу перерозподілити судові витрати в порядку ст. 141 ЦПК України, та написати що саме стягнути з відповідача ( докази мають бути в справі щодо оплати )...
Про цю заяву наголосіть в судових дебатах, нагадайте наполегливо...
АЛЮНЬЧИК• 26 декабря 2017
Ответ дляXвостокрутелка
Перечитайте ст. 134 ЦПК, вона досить неоднозначна, особливо перші пункти... там навіть наголошується нат окрему заяву!
АЛЮНЬЧИК• 26 декабря 2017
Ответ дляФрекенБок
такого поняття як уточнений позов взагалі за ЦПК немає!!!!!!!!!!