Первоклашка Я• 02 января 2018

Я вже не можу (

Я в цікавому положенні і 4 день хворію простудою(( Так тяжко без антибіотиків. Всі 4 дня роблю те що призначив лікар: лежу в ліжку, пю сто чаїв на день,мед з молоком, пю ромашку, компреси на горло, каплі піносол, таблетки ісламос, полоскання хлородексин, полоскаю сіллю, содою. З кожним днем лише гірше. Температури немає, тяжко дихати, цілу ніч не спала, бо горло сухо дере (((
автор Первоклашка Я • 02 января 2018
І ще чим конкретно для дитини шкідливий такий стан матері?

Сигарный шланг• 02 января 2018
антибиотики и не нужны тут.
Сигарный шланг• 02 января 2018
Ответ дляПервоклашка Я
Цитата:
І ще чим конкретно для дитини шкідливий такий стан матері?[/

это не опасно
БЦАшка• 02 января 2018
Ответ дляСигарный шланг
антибиотики и не нужны тут.
100% температуры нет, зачем аб?
Бабка_в_кедах• 02 января 2018
Ответ дляПервоклашка Я
Нашо вам антибіотики?
автор Первоклашка Я • 02 января 2018
Ответ дляБЦАшка
100% температуры нет, зачем аб?
Через заложеність глибоко носа горла вух до дитини погано поступає кисень, що спричиняє поганий розвиток дитини
автор Первоклашка Я • 02 января 2018
Ответ дляБабка_в_кедах
Нашо вам антибіотики?
По вашому дитині там нормально якщо мати в такому стані?
автор Первоклашка Я • 02 января 2018
Ответ дляБабка_в_кедах
Нашо вам антибіотики?
Чим вилікуватись
ЗдесяЯ• 02 января 2018
Ответ дляПервоклашка Я
вот это Вы даете)
все нормально поступает
меньше накручивайте себя

Папобус• 02 января 2018
Поганий розвиток дитини спричинює Ваш психічний стан. Заспокойтесь, радійте своєму положенню і все буде добре
Зупка_цем• 02 января 2018
Ответ дляПервоклашка Я
Ну так купите Эвказолин.
П.С. беременность 23 недели, болею, Эвказолин очень помогает дышать. Лечусь чаями.
Я Вас не боюсь• 02 января 2018
Антибиотики очень вредно пить пить без показаний. А здесь их нет. Горло попробуйте масляным раствором хлорофиллипта смазывать. Боржоми маленькими глотками. Мне ещё от простуды хорошо помогает заваривать кипятком кусочки корня имбиря с лимоном.
175см55кг19лет (она)• 02 января 2018
Ответ дляПервоклашка Я
стане краще, якщо мати перестане жахи видумляти
БЦАшка• 02 января 2018
Ответ дляПервоклашка Я
Капли сосудосуживающие при беременности не запрещены. Аб при чем? Аб лечат только бак инфекции, но не бывает бак инфекций без высокой температуры. Это первый симптом (не единственный, конечно)
Леди Г• 02 января 2018
за симптомами у вас звичайне ГРВІ, яке і не при вагітності не потребує особливого лікування, які антибіотики? Закапайте ніс і пийте бігато рідини, за кілька днів пройде
Аноним Завхоз• 02 января 2018
Ответ дляПервоклашка Я
Ужасно неграмотное описание!! От того, сколько Вы дышите не зависит насыщенность крови кислоровом, а вот от стресса зависит. Так чтотпрекращайте ныть, лежиие и пейте чай! И больше улыбайтесь.
И не долумайтесь напиться антибиотиков, тк у вас нет ни температуры, ни других показаний! А вот накормить ребенка на таком сроке антибиотиками может быть чревато!
Я Вас не боюсь• 02 января 2018
И нос промывайте солевым раствором типа Хьюмера, Маримера. Сейчас отопление работает, все слизистые пересыхают, и ничего не отходит.
автор Первоклашка Я • 02 января 2018
Ответ дляЛеди Г
А 4 дні це не кілька хіба?
автор Первоклашка Я • 02 января 2018
Ответ дляАноним Завхоз
Тобто вагітним рекомендоване більше свіже повітря - це зайве,бо на плід це не як не вливає?? І скільки так днів чекати?

Аноним Завхоз• 02 января 2018
Ответ дляПервоклашка Я
Свіже поавтря рекомендовано з проектцією на те, що Ви будете рухатися більше на вулиці, а ще їсти вітамінні фрукти рекомендуть. Де Ви зараз малинку з абрикосами візьмете?! Досить себе накручувати! Терпіти стількі, скільки треба. Поки нема температури Ви, до речі, можете дихати свіжим повітрям) прогулянка навеоло будинку перед сном) тільки не в магазин, а на вулиці!
Аноним Завхоз• 02 января 2018
Автор, скільки Вам років? Звідки така нетерпимість до свого стану? Впгітність - це не відпустка з метеликами, це тяжка праця матері над собою) треба багато аідпочивати, посміхатися, бути в доброму гуморі і фізичному стані. Тому починайте вже сьогодні міняти своє сприйняття! Почитайте приємну книжку, допоки в ліжку треба бути)
Повелитель интернета• 02 января 2018
а при чем тут антибиотики вообще?
Леди Г• 02 января 2018
Ответ дляПервоклашка Я
А 4 дні це не кілька хіба?
простуда проходить в середньому за тиждень, ще кілька і залишилося потерпіти
Волшебная палочка• 02 января 2018
Муколтин купите.
Пукимончиг• 02 января 2018
Закапайте нос сосудосужающим. Легче станет дышать
Разгуляшка• 02 января 2018
Ответ дляПервоклашка Я
Чим вилікуватись
так у вас ОРВИ, вам антибиотики вообще не помогут, лечитесь симптоматически, а вирус поборет организм.
Оцененная• 02 января 2018
А я місяць хворіла ...! Як вам?? Меньша з садочка кожного тижня с соплями і кашель..в мене були вже істерики’чому саме зараз??’сама лікувалась народними..був кашель. Варила собі вереск така рослина але вже на прикінці хвороби.їлі енгістол. Але це перед тим як уже захворів,пью зараз хлорелу і ще якісь водорослі.температури не було.вже не хворієм,4.01 на узі думаю з дитинкою все добре,буцає мене))
автор Первоклашка Я • 02 января 2018
Ответ дляАноним Завхоз
Перш ніж звинувачувати мене в безграмотності в цьому питанні, почитайте Ви самі літературу. Вагітним радять часті прогулянки на повітрі по тій причині що організм матері насичується киснем, від якого прямо залежить розвиток головного мозку плода та його центральної нервової системи.
автор Первоклашка Я • 02 января 2018
Ответ дляАноним Завхоз
Мені тяжко дихати, там все так заложено, що доходить до вух, горло сильно дере. І це все лише погіршується. Дуже прикольно в такому стані читати книжки і посміхатись ((
автор Первоклашка Я • 02 января 2018
Ответ дляПукимончиг
Закапала. Вся слизь відійшла до вух. Тепер вуха заложені ((