Безпринципная• 03 января 2018

Вікторія Сікрет. відмова

дівчата, хто замовляв нічнушки по 9.99 доларів як тільки почався сейл на сайті Вікі, чи багатьом прийшла відмова? мій посередник сьогодні повідомила, що прийшла відмова. цікаво чи так пощастило тільки мені чи так часто буває з цим сайтом?(
АнтиТроль• 03 января 2018
Бывает и весь заказ отменяют
Директор Пляжа• 03 января 2018
Краще замовляти самостійно, бо посередники замовляють багато (різні розміри, багато позицій), а ВС з тих сайтів, які такого ’не люблять’ - підозрюють у комерційному використанні замовлень і відмовляють. А взагалі загаз семі-аннуал сейл - так що відмови - це нормальне явище