Соседушка• 05 января 2018
Ідеї подарунку татові на 55 років.
Поділіться ідеями, що можна подарувати татові на 55 років. Вже стільки думала, може про щось не згадала,і коменти допоможуть... Бюджет до 1500 грн. Дякую!
Соседушка
• 05 января 2018
Рибалка, але я не дуже хочу купувати щось на цю тему, бо в нього вже дуже багато всякого є, він краще розбирається в усіх рибацьких товарах, ніж я щось не дуже хороше куплю... Ну собака ще є)
Просто болталка• 05 января 2018
Зонтик, бумажник
Если знаете размер и предпочтения в одежде, то свитер можно.
Просто болталка• 05 января 2018
Ответ дляСоседушка
Дождевик-ветровку в спортивном магазине.
И на рыбалку, и с собакой гулять в непогоду.
Соседушка
• 06 января 2018
Квитки не вийде. Колись вже подарувала , а він саме в той день не зміг піти. Графік трохи складний.