Сливочная пенка• 10 января 2018
Сколько стоит колорирование, омбре 3я длина волос?
Сколько сориентируйте пожалуйста сколько стоит колорирование или омбре на волосы 3я длина по плечи.?
посоветуйте хорошо/недорого мастера Киев, Левый берег
Сливочная пенка
• 10 января 2018
Ответ дляMrs.Anonim
Абстрактный вопрос,я делала за 2500
Огоо это какой краской?
Цветок Мира• 10 января 2018
в мене обійшлось в 1000грн. вихідний колір був дуже темний каштан, в який іарьувплась років 5. тому ще висвітлювалась.
Любви вам!• 10 января 2018
Ответ дляЦветок Мира
Сливочная пенка
• 10 января 2018
Ответ дляЦветок Мира
*фарбувалась
красиво, но тоже недешево...
долго красили? по времени? какой краской?
Цветок Мира• 10 января 2018
Ответ дляСливочная пенка
красиво, но тоже недешево...
дякую)))
ой, я взагалі планувала знову в свій попередній колір фарбуватись. думала, за три години впораюсь, а вийшло аж 6....висвітлювання з начосом, поки нанесла, поки подіяла, поки змили. потім фарбування коренів, довго, бо сивини багато, потім тонування кінців....дуже довго..,
фарбу Вам не скажу, моя перукар змішувала різні тони з різних тюбиків, наче той алхімік... здається, індола, але точно не пам´ятаю, тюбики були дуже темного кольору.
Цветок Мира• 10 января 2018
Ответ дляСливочная пенка
красиво, но тоже недешево...
ось який був завжди до освітлення. скрін з відео.