успокойте_Меня• 14 января 2018
Свекруха і її дом.
Живемо разом з батьками чоловіка, у їхній квартирі, маємо маленьку донечку(місяць) і інколи до нас в гості приходять мої батьки(живуть в 15 км від нас), частіше мама, допомагає мені з малечею гуляє, поки я прасую, прибираю, готую їсти. І сьогодні приходить свекруха і заявляє мені, що мої батьки живуть не так далеко і щоб вони не приходили до нас, а ми самі до них їздили, а якщо приходить то тільки коли всі дома(чоловік, свекор і свекруха). Я нічого не відповівши пішла в шоці до кімнати і розплакалася, чоловік пішов спитать що вона мені на говорила, вона сказала, що нічого просто хай мама її приходить коли хтось із нас дома. І в неї постійно якісь претензії до мене коли нас ніхто не чує. При свекру і чоловіку вона улибається і взагалі інше відношення.
Просто Мария• 14 января 2018
Має право. Це дуже суб´єктивне відношення.
Комусь пофіг,а хтось переживає.
Я іі розумію
Комусь пофіг,а хтось переживає.
Я іі розумію
Радостина• 14 января 2018
Потому что нужно жить отдельно, чем думали когда семью решили создавать и рожать? Свекровь на старости покоя хотят.
Как вариант, идите с мужем жить к своим родителям.
Аноним_1403• 14 января 2018
Она права, я бы тоже не хотела, чтобы в моем доме хозяйничали в моё отсутствие
Снимайте жильё
Апрель Ивановна• 14 января 2018
Почему бы вам не снять отдельное жилье или не переехать к вашим родителям?
Жидкость для снятия глаз• 14 января 2018
Идите жить к своей маме .
Свекровь права. Зачем ей постоянно чужой человек в доме. да еще и в отсутствие хозяев!)
А то возомнили себя.... Саои порядки будете у себя дома устанавливать!)
успокойте_Меня
• 14 января 2018
Ответ дляРадостина
Батьки розведені і в однокімнатній жить не варіант, хоча я пакую вже сумки.
Просто Мария• 14 января 2018
Ответ дляуспокойте_Меня
Куди?
вкусносися• 14 января 2018
Ответ дляЖидкость для снятия глаз
Идите жить к своей маме .
Согласна на 100%
Таракашечка• 14 января 2018
Автор. Це їїдім!! І на тому крапка. Чесно, якби я була свекрухою і у мене жила молода пара- і з моєї квартири зробили гуртожиток, я б возмущалась. При тому сильно!!! Це мій куточок, моє життя. А його руйнують. Подивіться на це з вншої строни.
П. С таке розуміння до мене прийшло не відразу, з роками
успокойте_Меня
• 14 января 2018
Ответ дляПросто Мария
А ваша мама як би ставилася до того,що в іі хаті без неї ?
Добре. Вона ж не бродить по її квартирі і нічого не чіпає. Гуляє з внучкою час-два і то в нашій кімнаті або на кухні зі мною.
Ответ дляуспокойте_Меня
Удалено администрацией...
Апрель Ивановна• 14 января 2018
Ответ дляуспокойте_Меня
Вы правильно делаете! Вы взрослая женщина и должны с семьей жить отдельно. И никто не будет вас жбынять и порекать. Как ни прискорбно вы живете У свекрови и обязаны играть по ее правилам. Хотя стоит заметить что она таки не совсем адекватная!
успокойте_Меня
• 14 января 2018
Ответ дляПросто Мария
Куди?
Куди завгодно тільки не тут. Із-за неї нервую постійно, і переживаю щоб не пропало молоко.
Таракашечка• 14 января 2018
І ще. Автоо. А ваша мама б хотіла щоб постійно приїжджала ввша свекруха помагати ? Тільки чесно!!!! Вони не друзі, а чужі люди які по факту повинні були дружні!
Ход конём• 14 января 2018
Ответ дляуспокойте_Меня
Не из-за неё, а из-за мужа. Он что говорит?
Просто Мария• 14 января 2018
Ответ дляуспокойте_Меня
Кухня також іі. І не дуже приємно коли там чужі господарюють. Скажіть чесно,ви з мамою свекрусі косички перемиваєте? Те не так те не таке. Кому це приємно? Свого ж не видно,а чуже одразу
вкусносися• 14 января 2018
И да, свекровь не обязана Вас любить и баловать. Вы же не за свекровь замуж выходили? А уважение надо заслужить.
anastasia_zt@mail.ru• 14 января 2018
Ответ дляуспокойте_Меня
Но кухня то не Ваша, и квартира не Ваша. Свекрови вполне обоснованно не нравится это зборище родственников в ее отсутствие. Я ьлэе со свекром и свекровью прожила 4 года в их квартире, сейчас бы не повторяла этот эксперимент ни за что! Жить надо отдельно, и точка.
Кина_не_будет• 14 января 2018
Ответ дляЯзвочка
прибацанная свекровь
Чего?
Я представила на минутку, что в мой дом сначала приводят постороннюю для меня, в принципе, девушку - жену сына. Потом ещё начинают приходить родственники этой девушки. И все это в моих родных стенах, и все вроде как так и надо.
Просто Мария• 14 января 2018
Ответ дляуспокойте_Меня
Ну поняно. Немає вам куди йти.
Це буря в стакані.
А Пол нерви і молоко треба було раніше думати.
Вас скільки років?
Це буря в стакані.
Вас скільки років?
Кина_не_будет• 14 января 2018
Ответ дляуспокойте_Меня
Удалено администрацией...
Ненька наша• 14 января 2018
Ставьте точки над И сразу
Входите
Не ВЕДИТЕСЬ на уговоры мужа и свекрови
Дальше-хуже
По себе знаю.
Входите
Не ВЕДИТЕСЬ на уговоры мужа и свекрови
Дальше-хуже
По себе знаю.
успокойте_Меня
• 14 января 2018
Ответ дляКина_не_будет
Чего?
Мама приходить не кожного дня, а раз на тиждень.