Mamchylya• 18 января 2018

Новий вид шахрайства чи реальний заробіток (youtube)?

Останнім часом в фейсбуці почали зявлятися оголошення "заробіток від перегляду відео на ютубі. від 100грн за відео" і тому подібні. Прислала подружка повідомлення, типу зареєструйся реально платять і скинула навіть скрін виплати на приватбанківську картку. Ну ок. Я скептично налаштована до подібних проектів, але зареєструвалася. Суть: дивишся відео, платять в рублях, вивід на карту/вебмані/ківі, мінімалка 5000руб збирається швидко. Нюанс: зареєструвати під собою 20 рефералів.
Хто пробував? Ваші думки? Я вважаю, лохотрон. Але десь в "глубине души" як то кажуть)
Кохонэ• 18 января 2018
Конечно, лохотрон. Нереально столько рефералов сделать (хотя способы есть ботов нарегать, но с разных айпи и устройств). Но 100 грн за одно видео точно платить не будут.

Скрин подружка скорей всего дежурный взяла, который дают всем, чтобы показывать потенциальным рефералам.

автор Mamchylya • 18 января 2018
Удалено администрацией...
автор Mamchylya • 18 января 2018
Ответ дляOKyJIucT

ось і я так думаю. Більш вірилося, якщо б ціна за перегляд була 2-3рублі, але не по 300-400
Sunny_Anny• 18 января 2018
Ответ дляДоктор Варвар
Удалено администрацией...
реф.ссылки запрещены
Кохонэ• 18 января 2018
Ничего платить не будут скорей всего, просто клиентам набивают просмотры, а просмотрщиков будут банить со всякими мутными объяснениями.

Кроме того, этот домен зарегистрирован вчера) А там уже десятки тысяч рублей выводят - разводняк чистой воды.
автор Mamchylya • 18 января 2018
Видалили, дякую. Недочитала правила, виправлюся
автор Mamchylya • 18 января 2018
Ответ дляOKyJIucT

Все це ще раз підтверджує вислів, який десь колись прочитала ’між попою і диваном долар не пролетить’)

Roman_box• 13 февраля 2018
Плата за просмотры это реально и очень актуально. Дело в том, что youtube ввел новые правила в менетизацию. Контент каналов недостигших 4000 часов просмотра будут исплючены из монетизации. Сейчас много кто готов платить за просмотр контента чтобы не вылететь из монетизации.