У мене двоє діток: 7 і 1,9 р. Після денного сна меншої даю їм обом щось на перекус. І якщо із старшим простіше - бутерброд з ковбасою, наприклад, можна дати, то з малою у мене просто вже фантазія закінчилась: сирок, молочко/компотик з печивком, молочний кисіль, бананчик, грушка, хліб з маслом... що ще? Підкажіть, плз.
Летчица• 14 сентября 2013
Ответ дляpuljatko
в 1,9 ви даєте груші? не зарано?
Чего это?Я тоже даю(правда не очень любит)Нам 1,8
Матраскин Брат• 14 сентября 2013
Ответ дляpuljatko
в 1,9 ви даєте груші? не зарано?
мы с годика кушаем их..
caprice7452• 14 сентября 2013
Ответ дляpuljatko
в 1,9 ви даєте груші? не зарано?
не рано, нам 1 и 7 - я даю тоже))))))))))
Рекламама• 14 сентября 2013
А я даю фрукты, когда их еще кушать в нормальном количестве? Сразу после еды не вариант,как по мне, а вот на полудник самое оно,много можно.
Бубль Гум)• 14 сентября 2013
Чай с печеньем или пряник или блинчики или запеканка или сырники
Сырок
Йогурт
Сырок
Йогурт
Робот Вертер• 14 сентября 2013
ой, таже головная боль! Запеканку делала овощную, морковную, яблоки запеченные, сырники, йогурт с творогом, фрукты
Йогурт і кефір їсть неохотно, вона взагалі молочне тільки нещодавно почала їсти. Щодо груш - а чого б їх не давати? Шкурку чищу і ріжу на дольки - як має настрій, їсть.
Словом, нічого нового вигадати не можна. Так я й передбачала.
Але все одно дякую всім,хто написав, порадив.