кнопкодав• 27 января 2018
Мажори, розкажіть як склалось ваше життя? Ви вдячні батькам за те, що отримали?
Познайомилась нещодавно з людиною, яка дала багато своїм дітям. Це не лише матеріальне, а й виховання, життєвий досвід, орієнтири, амбіції, вміння діяти, досягати цілей, впевненість у собі, самоповага.
З одного боку стало шкода себе, що батько був не таким.
А з іншого, подумалось, що в цього чоловіка теж не було такого батька і ми маємо шанс дати гідний старт нашим дітям.
Було приємно спостерігати, як його, людину похилого віку рідні поважають, шанують, дбають.
Почемучка• 27 января 2018
Мажоры на этом сайте не сидят. Он в выходные дни гуляют по ресторанам и ночным клубам. Но не здесь.
кнопкодав
• 27 января 2018
Ответ дляПочемучка
Думаю, тут різні люди сидять і навіть ресторани рано, чи пізно набридають.
Принаймні, багато декларують високий рівень життя, часто замовчуючи, кому потрібно завдячити.
Бла бла бла• 27 января 2018
Автор, если мне папа купил квартиру, сделал в ней евроремонт и подарил джип - я мажорка?
пАлАвинкА• 27 января 2018
Ответ длякнопкодав
Так можливо вони самі заробили, без батьків?
кнопкодав
• 27 января 2018
Ответ дляTory_82
Особливо Харківські мажори. Зайцева та Енгібарян.
Давайте їх сюди не приплітати.
Вжила цей термін в хорошому значенні.
Здрасьтенька• 27 января 2018
Слово то какое - ’мажоры’ . Сомневаюсь , автор, что Вы своим детям хоть сотую часть того дадите, о чем написали в стартпосте.
пАлАвинкА• 27 января 2018
Ответ длякнопкодав
Давайте їх сюди не приплітати.
Вжила цей термін в хорошому значенні.
Нажаль я в хорошо
Белый Лосик• 27 января 2018
Мажоры как и не мажоры могут вырасти амбициозными, способными, трудолюбивыми людьми, которые идут к своей цели. А могут вырасти потребителями, которые считают, что все им должны и родители их содержат до пенсии. Знаю вторых не понаслышке, очень многие из них ленивы до ужаса и без родителей и шагу не ступят. Сначала они им купят образование, институт, потом работу, квартиру, машину. Потом свадьбу не миллион, а потом внучков содержать будут. Я абсолютно ЗА тех, Кто имеет возможность и помогает детям стать на ноги, будь то должное образование, квартира, машина, но многие поэтому не хотят напрягаться и добиваться чего-то сами
кнопкодав
• 27 января 2018
Ответ дляпАлАвинкА
Не виключаю, але погодьтесь, далеко не всі.
кнопкодав
• 27 января 2018
Ответ дляЗдрасьтенька
Вас ображає?
Для мене нормальне слово, красномовне.
кнопкодав
• 27 января 2018
Ответ дляTory_82
Телефон щось глючить. Я в хорошому значенні мажорів не бачила.
Дивно, таких повинно бути багато.
Вважаєте, більшість випускників елітних шкіл та вузів поганими?
Не погоджусь, зазвичай яблуко від яблуні, іноді, звісно, буває збій.
Belosnezka1980• 27 января 2018
А знаете как говорят?,,Если родители содержат своих детей,то потом их внуки умрут с голоду,,
кнопкодав
• 27 января 2018
Ответ дляБелый Лосик
А як відшукати золоту середину?
кнопкодав
• 27 января 2018
Ответ дляBelosnezka1980
В даному випадку, Ваш приклад невдалий.
Бо батько навчив дітей працювати та заробляти, але, відповідно, і базу для цього створив і стимул зумів надати.
Можливо, лише своїм добрим прикладом.
Belosnezka1980• 27 января 2018
Ответ длякнопкодав
В даному випадку, Ваш приклад невдалий.
Можливо, лише своїм добрим прикладом.
Кого научили работать?Харьковских мажоров,о которых писали выше?
Колупалочка• 27 января 2018
Ответ дляBelosnezka1980
Ой , классно)))) первый раз такое слышу.
кнопкодав
• 27 января 2018
Ответ дляБла бла бла
В якійсь мірі, принаймні, життя Ваше значно полегшили.
Можливо, привабив цим вдалу партію.
Багато пар десятиліттями економлять і відкладають, аби досягнути такого комфорту.
А Ви, з юних літ, отримали можливість витрачати вже свій дохід на подорожі та забаганки.
Не нарікаю, мені теж дещо дали.
Раніше, якщо чесно, не дуже й то цінувала.
Можливо, привабив цим вдалу партію.
Не нарікаю, мені теж дещо дали.
Белый Лосик• 27 января 2018
Ответ длякнопкодав
А як відшукати золоту середину?
В этот то и подвох, хотя все зависит от характера так называемого мажора. были у меня и знакомые, у которые очень обеспеченные родители, но они ещё с института сами деньги зарабатывали себе на гулянки. А есть и те, кто в 30 лет живёт за счёт обеспеченных родителей
Инфотуфелька• 27 января 2018
А я за счет мужа мажорка, ну и родители подарили квартиру, это в счет?
или нищеброд по меркам советчицы?
кнопкодав
• 27 января 2018
Ответ дляBelosnezka1980
Я про них не писала і просила не згадувати у цій темі.
кнопкодав
• 27 января 2018
Ответ дляИнфотуфелька
или нищеброд по меркам советчицы?
Не знаю, мали б самі себе оцінити.
Можливо, квартира в райцентрі наприкінці географії, яку і за 1000 грн не здати.
Такому старту не дуже позаздриш)
Инфотуфелька• 27 января 2018
Ответ длякнопкодав
Не знаю, мали б самі себе оцінити.
Такому старту не дуже позаздриш)
да нет, квартира в Киеве, даже две, и дом за городом
Мажоркой себя не считаю, вообще не люблю это слово
Бла бла бла• 27 января 2018
Ответ длякнопкодав
Можливо, привабив цим вдалу партію.
Не нарікаю, мені теж дещо дали.
Можливо, привабив цим вдалу партію.
Не нарікаю, мені теж дещо дали.
Це все я отримала вже після заміжжя, чоловік не на грошах одружувався.
Навчалась в університеті на бюджеті, вступила сама, батько був категоричний в питанні платити за вступ, та про це мова і не шла. Та на репетиторів грошей не шкодували. За все, що мені дали, я щиро вдячна. І всіма силами стараюсь дати своїй дитині те, що мені дали батьки, і навіть більше.
кнопкодав
• 27 января 2018
Ответ дляИнфотуфелька
Мажори, зазвичай, не люблять і не вважають себе мажорами