Заикальница• 30 января 2018

Допоможіть придумати кінцівку до оповідання

Рання весна. На річці розпочався льодохід. Сашко пішов на річку. Він узяв із собою собаку Альму. На березі річки було багато народу: дорослих і дітей. Усі дивились, як пливуть крижини. Сашко задивився на катер, що пропливав повз. Раптом він почув стривожений гавкіт Альми. Хлопчик озирнувся й побачив, що собака стоїть на крижині, яку почало відносити від берега. Довго не вагаючись, хлопчик ступив на крижину, щоб врятувати собаку…
НеКонец-Света• 30 января 2018
Можно как то обыграть... мальчик оказался в воде, и в этот момент пёс прыгнул за ним и спас его
KROX@• 30 января 2018
собака увидела хозяина и уже без страха рванулась к нему. со льдины в воду ,из воды на берег
Пусин Кукин• 30 января 2018
Вони обидва попливли до берега, добре намокли і змерзли, прибігли додому.
Чи далі лікувати довелось обох, чи загартування далося взнаки, що не захворіли - треба тему розвинути.
Бабка_в_кедах• 30 января 2018
але оступився і пірнув у воду. Альма почала голосно гавкатию Дорослі,що стояли на березі, зразу побачили,як Сашко намагається ухватитися за кінчик крижини. Дякувати Богу,серед людей був справжній рятівник.. ну и так далее)))