Курочка-чубаточка• 09 февраля 2018

Перші симптоми

Перед початком місячних була у гінеколога зробили всі обстеження. Слава Богу все добре. Пройшли м-ні як завжди і почалось. Періодично ниє низ живота не сильно але часто. Ще такого не було. Може бути вагітність? Проблем зі здоров´ям не має. Тест робити рано це лиш середина циклу. І у мене на ранніх строках не показує.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 09 февраля 2018
Скорее нет беременности. УЗИ делали?
автор Курочка-чубаточка • 09 февраля 2018
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Скорее нет беременности. УЗИ делали?
Робила перед місячними
Ответ дляЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ
Скорее нет беременности. УЗИ делали?
А що це може бути
Просто ніколи такого не було. Ще клала свічки вагінальні але вже давно
Може бути іза того що свічки клала ?
Отжигающая• 09 февраля 2018
З чого Ви взяли, що коли тягне низ живота - це симптом вагітності?
Це може бути звичайня овуляція, а Ви зациклені. От і все... Вагітність може себе проявляти тільки відсутністю місячних, або збільшені груди і чутливість сосків збільшується. Біль - це не симптом вагітності на фоні здоровя.
Ответ дляТушь для2го класса
Просто ніколи таке не відчувала. А тут ще співпало незахищений ПА був. Тому і подумала може такі перші симптоми.
ДлинноНожка• 09 февраля 2018
Тушь для2го класса права, это может быть просто признак овуляции. Тоже никогда этого не чувствовала, а с недавнего времени тянет в дни овуляции. Организм меняется. Была молодой что не ела не поправлялась, а в последнее время полнею, оказалось перестала расти , 25 лет уже не 16. Так организм может меняться. То, чего не было раньше с организмом может быть сейчас.
Ответ дляДлинноНожка
Овуляцію я відчуваю. А це майже коден день. Не думаю що так довго Овуляція
Отжигающая• 09 февраля 2018
Автор, скільки Вам років? Тест відразу не показує ВАМ вагітнісь, незахищений ПА і ВИ вже вагітні, не відчували овуляцію, не думаю, що так довго....
Гуглом користуватися вмієте?
Ответ дляТушь для2го класса
Гуглом користуватися вмієте?
Причому гуг. В чому проблема. ???????
Твоя подруга• 10 февраля 2018
Ответ дляТушь для2го класса
Зовсім ні)) в мене живіт тянуло з перших тижнів вагітності, думала перед місячними, а виявилось вагітна була)