Аноним_1440• 27 февраля 2018
Варочная электрическая поверхность
Сколько примерно набегает электроэнергии в месяц?
Марс атакует• 27 февраля 2018
смотря какая.
У родителей ок. 300кв
У нас ок. 200кв
При условии варить кушать ежедневно, 3 раза в день.
Читала что индукционные берут меньше, но для нас это не практично т.к. ребенок может стукнуть и разлетиться она или я сама ставя кастрюлю на плиту сильнее случайно стукну. +читала что если молоко сбегает она тоже может треснуть
У родителей ок. 300кв
У нас ок. 200кв
Cпоживання виключно залежить від того як багато готуєте і чи правильно користуєтесь.
Можете оцінити і самі, знаючи час готовки (1 конфорка) на газовій - скільки годин вийде, стільки приблизно і намотає електро.
Індукційні дійсно беруть дещо менше за рахунок того, що в них практично немає теплової інерції.
До речі, тріщини їй не страшні на відміну від ультра-ІК і т.п. зі звичайним нагрівом. При деякій ’наглості’ покриття в індукції взагалі можна замінити на текстоліт.