Новопоштинская• 01 марта 2018

Прошу порад мам діток 3-4 рочки

Дорогі мамочки)
Так склалось в житті , що я до 30 років ніколи не була на морі((томуне дуже орієнтуюсь...Гуглом чудово користуюсь)) і звісно читала уже...але хочеться почути і взяти щось з вашого досвіду)
Проте у мене є малеча , якій більше 3_х рочків...і я пообіцяла дитині - море!

Прошу поради :
- де краще їхати з такою дитиною?
- де заселетись так щоб можна було готувати і самій інколи?
- можливо порадите бази відпочинку...чи готелі?
- з вашого досвіду на скільки варто їхати днів?

Щиро вдячна усім учасникам наперід ;)
Аноним_1434• 01 марта 2018
Не меньше чем на 10 дней,т.к. это время неоходимо для аклиматизации детского организма. А куда? - это в зависимости от вашего бюджета. Если Украина- то Азовское море более теплое ( были в Счастливцево). Нравиться Кипр ( были в Ларнаке) Гостиница- аппартаменты ( есть кухня,можно готовить)

автор Новопоштинская • 01 марта 2018
Ответ дляАноним_1434
дякую вам за поради)
Аноним Первый• 01 марта 2018
Если бюджет позволяет, то в Турцию на олл инклюзив
автор Новопоштинская • 01 марта 2018
Ответ дляАноним Первый
ні, наразі я розгляжаю лиш Україну...і питання не в фінансах
Голодаю• 01 марта 2018
Аж читати прикро, їдьте куди самі хочете, дитина не грудна, підлаштується. Зробіть собі подарунок, а не дитині
Брынза• 01 марта 2018
у каждого свои любимые места. по украине для деток мне очень нравится генгорка( ее начало, а не центр). но туда лучше машиной. отдыхали в частных пансионатах, готовили сами( есть на любой вкус и кошелек)
автор Новопоштинская • 01 марта 2018
Ответ дляГолодаю
ви знаєте..я вжитті отримую задоволення і выд світанку..від того що сходить сонце і я ( хоч і працююче) це спостерігаю))) Тому поїздка на море це моя обіцянка дитині))) і я хочу її зробити незабутньо цікавою)
автор Новопоштинская • 01 марта 2018
Ответ дляБрынза
дякую за вашу думку)