Сижуревувшоке• 02 марта 2018
Болить верх живота після тнаців. Що це може бути?
Вчора була в клубі, на славу потанцювала пару годин майже без перерви. Але під кінець вечора почав дуже боліти живіт в самому верху під ребрами по центру і трохи ближче до лівого боку. Ледве добралась додому. Сьогодні зранку все було добре, але зараз знову почалися болі, хоча не такі сильні як вчора ввечері. Спиртного не пила взагалі, голодна також не була,. Хоча танцювати ходжу дуже рідко, але займаюсь спортом, тому фізичні навантаження для мене не новина. І взагалі веду активний і здоровий спосіб жиитя, з травленням ніколи не було великих проблем.Від чого може так сильно боліти живіт?
Сижуревувшоке
• 02 марта 2018
Ответ для Улучшанский-Ухудшанский
Гарні були тнаці
Це м´язи)
Не думаю. Болить ніби всередині. М’язи досить треновані, на животі видно кубики пресу. Навіть перед танцями була дві години на трейнінгу.
Сижуревувшоке
• 02 марта 2018
Ответ дляПроработник
Там поджелудочная но от танцев странно чтоб она болела. Что ели вчера?
Нічого нового, як щодня. Перед виходом свіжий зелений салат і йогурт.
Сижуревувшоке
• 02 марта 2018
Ответ дляKROX@
Дотанцювалась . Скоріш за все невралгія. Десь защемило нерва.
Ойоо. Таке буває після танців?
Сижуревувшоке
• 02 марта 2018
Ответ дляКусочек Сыра
верхний пресс точнее
Прес тренований, видно кубики
Сижуревувшоке
• 02 марта 2018
І ще під кінець було таке відчуття ніби гази вверху живота, гикавка і трохи відрижка була. Танцувала не на повний шлунок.
Сижуревувшоке
• 02 марта 2018
Ответ дляКороль дивана
Невралгия. Нужно отлежаться или меньше двигаться и пройдет
Напевно, лежу надивані і п’ю час з фенхелем. Трохи краще стало, але все одно ще болить.