комаха• 03 марта 2018

Боярка, школа №2 шукаю відгуки

Може у когось діти вчаться в цій школі? Шукаю відгуки, ніде нічого немає. Наступного року син йде в перший клас і ця школа зручна нам територіально. Сумніваюся, що хтось відпише, але буду вдячна за будь яку інформацію та відгуки!
0677167749• 03 марта 2018
нормальная обычная школа.

автор комаха • 03 марта 2018
Ответ для0677167749
нормальная обычная школа.
дякую за відгук ) у вас там хтось вчиться? я була в школі, вона маленька, невеликі класи. вчительки ніби привітні. але хотілося б школу з не дуже закостенілим і застарілим підходом до навчання. зараз впроваджується нова українська школа, хотілося б щоб вчителі і школа були готові до змін, тобто були більш-менш прогресивні. хоча, може я надто багато вимагаю від ’звичайних’ шкіл.
Кирикова• 03 марта 2018
Там еще мой отец учлся. Обычная школа.
автор комаха • 03 марта 2018
Ответ дляКирикова
Там еще мой отец учлся. Обычная школа.
так,школа справді найстаріша в області.
хотілося б свіжі відгуки :)
Zanka_• 03 марта 2018
у меня есть две знакомых из того района, они не отдали детей в эту школу вроде бы как раз из-за ’старого’ педагогического состава, хотя им идеально подходит территориально. У одной сын в 3-ей школе, у другой в гимназии.
kovin25• 03 марта 2018
В Боярке с конца января в каждой школе типа подготовка к 1 классу, 10 занятий по субботам. Можно присмотреться к учителю. Вы ходили на нее?
По школе не подскажу. Сын ходит в 1 класс в 1 школу. Тоже очень старенькая, но я довольна и молюсь на нашу учительницу.
автор комаха • 04 марта 2018
Ответ дляZanka_
дякую за відгук! третя нам не підходить, бо там заняття в дві зміни. в гімназії я теж була, от туди б точно не віддавала в початкову школу - школа гіганська і діти вчаться з ранку до третьої години в першому класі (це не факультативи чи додаткові розвичачки, це обов´язкова програма до третьої, тото кілька обов’язкових додаткових уроків на день ’для кращого засвоєння’), цього року набрали 6 класів по 45 дітей. тому звернула увагу на цю другу школу. вчителі там є і молоді, і старі, мене цікавить загальний дух школи - хороший позитивний креативний колектив, де поважають дітей, чи застарілий і ультимативний. спокушає, що в 2 школі маленькі класи, не перевантажені і зручно територіально.
автор комаха • 04 марта 2018
Ответ дляkovin25
ми ходимо на підготовку в глеваху (наша школа за пропискою). були два рази в путрівці, збиралися туди піти, але жахлива вчителька. ідеально було б справді хоч пару разів піти на підучку ще в боярці в другу школу, щоб скласти точне враження і зробити правильний вибір. але не хочеться вже сина тягати. він і так стрес мав від вчительки в путрівці :) та все ж бачу, доведеться. загалом, мені більше подобаються маленькі школи, де більш затишна домашня обстановка. але рівень знань теж важливий. вчителька там привітна, хоча й не молода. і класи не переповнені, це теж важливо. бо де 40 чоловік в класі, чи навіть 30, а де 17-20 - різниця велика.
kovin25• 05 марта 2018
Ответ длякомаха
В Боярке во всех школах с 3его класса вторая смена, так как школы переполнены.
Я нашей 1 школой очень довольна. Именно, как Вы пишете, общим духом. Класс у нас 23 чел (росток) и общая атмосфера очень хорошая. Но здесь очень зависит от учителя.
Сходите сами во 2 школу, пообщайтесь с учителями и посмотрите на их адекватность. Это очень видно даже по тому, как себя ведет их класс на перерыве.

автор комаха • 05 марта 2018
Ответ дляkovin25
цікаво, не знала, що у всіх школах друга зміна з 3го класу... так, треба сходити подивитися як буде учбовий процес, бо я була в школі як був карантин, то дітей не було. що я зрозуміла, так це те, що все дуже індивідуально і суб´єктивно. про одну й ту саму школу діаметрально різні відгуки.
Helsong• 21 марта 2018
Ответ длякомаха
син навчається в гімназії. 2ий клас. Все чудово! нагрузка я б не сказала, що велика, я б ще додала більше д/з. Біжить в школу з задовленням.
Зміна тільки одна там. Короче кажучи, я за гімназію. Якщо є змога водити туди дитину.
Ніяких курілок на території (за таке виключають), на 1 поверсі є піаніно, настільний теніс в доступі для всіх дітей, куча секцій після 3ої години.. Кабінети нові, в туалетах чисто, туал.папір є. Це зовсім інший рівень порівняно з іншими школами. Я спокійна за дитину, поки вона в школі.