Сплюшка• 2 часа назад
Курс для бухгалтера-початківця
Порадьте, будь ласка, хороший онлайн-курс з бухгалтерського обліку для початківця з нуля.
Цікавить саме практичне навчання: бухгалтерський облік, первинні документи, податки, звітність, зарплата, робота в BAS/1С та M.E.Doc.
Бажано, щоб після навчання видавали сертифікат і була можливість ставити питання викладачу.
Буду вдячна за рекомендації та ваші відгуки — який курс справді вартий уваги? 🙏
Щаслива Я• 2 часа назад
Хм, посижу тут у вас, почитаю. Мне для повышения тоже нужны толковые курсы. Гуглила, но блин, как понять, какие норм
Печенюшка• 1 час назад
Только просится к практикующему главбуху как наставнику и платить за это. Сколько ко мне после курсов девушки не попали - все равно учились в процессе работы.