я Кукарача• 03 марта 2018
порізаний палець і прививка
вчора розфігачила блендером палець, 4 поріза, один по нігтю, трохи напух. Сьогодні в травмпункті просто помазюкали, забинтували, рентген зробили, кісточки цілі. Була перед тим в ПК, там сказали приходити з пн. робити прививку від столбняка, в травмпункті теж підтвердили шо бажано зробити. Чоловік каже не заморочуватись... і наче логічно, блендером ж не в землі копалися... що робити? привитися і забути? а то сироватки від столбняка немає у нас, трохи стрьомаюсь..... чи прививка може бути небезпечною для дорослої людини? знаю тільки що прививка не індійська в ПК
і цей забинтований палець розмотати вже? я вдень бахнула німесил, вже не так болить...
Мишка-шалунишка• 03 марта 2018
Дело ваше, насколько мне известно столбняк любит глубокие раны без доступа воздуха, а у вас порез... Но, я не доктор.
Ро30BbIu_CJIoHuK• 03 марта 2018
прикладывайте местно мазь с АБ (Левомеколь) ,промывайте рану перекисью (окислитель сильный),давайте немного ’дышать,повязка бинтовая,а не глухим пластырем. По идее у Вас нет шанса поймать от блендера возбудителя столбняка,но даже,если теоретически это произошло,то палочка развивается в условиях без доступа воздуха (анаэробная инфекция) и боится того самого воздуха,перекись АБ и дышащая повязка не оставят ей шансов на выживание
я Кукарача
• 03 марта 2018
Ответ дляIshtar
каждый день огромное кол-во людей режут себе пальцы, и другие части тела... Никто за прививкой Не бежит...
порізи глибокі, може тому....
Виниловая пластинка• 03 марта 2018
Столбняк возникает - размножается в глубоких грязных колотых-резанных ранах БЕЗ доступа кислорода. Пример - наступить ногой на ржавый гвоздь, грязным ножом пырнут в живот.......
На вашем месте я бы ничего не делала
Если вы про рану - то прививка именно в этом случае до одного места . Только противостолбнячная сыворотка .
У меня двоюродная сестра так себе палец покромсала , тоже блендером , ничего не кололи.
А летом сосед себе болгаркой ноги покромсал- ему кололи сыворотку, ещё и несколько раз .
я Кукарача
• 03 марта 2018
Ответ дляmervedi
Откройте рану и немедленно ! прививка эта до сраки
я ніч ночувала з відкритою.... тобто шансів у столбняка немає? ща зніму бинт....
Виниловая пластинка• 03 марта 2018
Ответ дляMyr1
в сыворотке выше вероятность анафилактического шока, поэтому предлагают прививку
Неутомимые шахматы• 03 марта 2018
Ответ дляя Кукарача
оставьте бинт, Нельзя лейкопластырь и иже с ним. А бинт дышит.
я Кукарача
• 03 марта 2018
Ответ дляMyr1
сироватки немає, а прививка АДС... теж подумала, толку від неї вже після..
я Кукарача
• 03 марта 2018
Ответ дляНеутомимые шахматы
а, там пластиру немає, лише бинт....
Директриссимо• 03 марта 2018
Ответ дляя Кукарача
порізи глибокі, може тому....
ну, якщо робили попередню10 років тому, то чоиу б не зробити?
А раптом десь ще буде ситуація і щеплення не буде можливості зробити?
із реакцій,що може викликати щеплення в травмпункті- часто почервоніння місця уколу та підвищення температури.
КлараЦеткин• 03 марта 2018
Прививка эффективна в течении первые несколько часов. В понедельник уже бессмысленно
я Кукарача
• 03 марта 2018
дякую за інфу, я трохи зорієнтувалася що до чого.... я ж готувала запіканку, руки перед тим мила, навряд чи щось могло потрапити, блендер чистий.... рану не закривала 14 годин, тільки потім замотали бинтом....
ТебеОноНадось• 03 марта 2018
Ответ дляя Кукарача
порізи глибокі, може тому....
блендер не був закопаний у землі, тому дуже дивна порада
Виниловая пластинка• 03 марта 2018
Ответ дляДиректриссимо
да вы шо???? а почему тогда АКДС считают самой тяжелой прививкой, при которой самые частые побочки??? Брешуть?
я Кукарача
• 03 марта 2018
Ответ дляМарафетчица
А чем врачи объяснили необходимость прививки в Вашем случае?
ну тим шо і з рук могло потрапити в рану, а сироватки в Україні немає, чуть чого я труп!
Виниловая пластинка• 03 марта 2018
Ответ дляя Кукарача
ну если вы руками в фекалиях копались, то да, печаль
я Кукарача
• 03 марта 2018
Ответ дляВиниловая пластинка
у вас бурна фантазія ))
я Кукарача
• 03 марта 2018
Ответ дляКлараЦеткин
дякую!! тоді не буду ризикувати...
Виниловая пластинка• 03 марта 2018
Ответ дляя Кукарача
у вас бурна фантазія ))
нет, это бурная фантазия у врачей
я Кукарача
• 03 марта 2018
кароч, я розмотала, роздівилася, наче нічого такого страшенного, самий неприємний поріз по нігтю... вже не кровить..
дякую що просвітили!!! на прививку не піду, немає сенсу і не потрібна вона...