Доктор Хаос• 04 марта 2018
Что выгоднее?
Девочки,что выгоднее по деньгам:бойлер от электричества или бойлер+газовая колонка?
Пукимончиг• 04 марта 2018
Смотрите - когда было веерное отключение по сёлам, то люди зимой сидели без свете, горячей воды, отопления
Газова колонка має суттєву перевагу перед бойлером - завжди є гаряча вода.
***
По цінам: все таки газом дешевше, але якщо поставити бойлер побільше + двотарифний лічильник, то вже електрика вийде дешевше.
***
В принципі, якщо є місце, то бойлер + колонка має ряд переваг чим окремі пристрої.
Також зауважу, що якщо є бойлери з додатковим підігрівом від гарячої води котла.
***
Доктор Хаос
• 04 марта 2018
Ответ дляura1981
електрика, навіть для опалення
Ну принаймі на даний час, по як піднімуть кіловат до 4-6грн як говорять то газам буде дешевше
Я и мужу говорю,газ сколько там у нас 7 грн.квт.,а свет 1,95 грн.квт.Мне тоже кажется на электричестве выгоднее.А он хочет месяц через колонку попробовать,хочет человек лишние 200 грн.выкинуть.
Как переубедить,что затея это плохая.
Доктор Хаос
• 04 марта 2018
Ответ дляGreen_Cat
***
У нас и бойлер и колонка,вопрос в том,чтобы бойлер нагревать газом,а не электричеством.У кого так?
Доктор Хаос
• 04 марта 2018
Ответ длямААААсквичка
у меня бойлер электрические на сухих тенах
Сколько литров и сколько платите в мес. за электричество?
Ответ дляДоктор Хаос
Как переубедить,что затея это плохая.
Ну ось берем перший стовпчик
Болер на 50л
Тенів на 2000Ват
Нагрів з 15 до 75 градусів за 2-і години
Якщо розбавити її до 40 градусів то отримаєте майже 100л.
І того 2 кВт*2год*2грн=8грн за 100л води 40 градусів
Болер на 50л
Тенів на 2000Ват
Ответ дляura1981
Ну ось берем перший стовпчик
Болер на 50л
Тенів на 2000Ват
Болер на 50л
Тенів на 2000Ват
1) Для того, щоб визначити, що дешевше, треба перевести Джоулі теплового згорання газу в кВт*год, поділити на 0.7, а потім вивести вартість одної кВт*год по відношенню до газу
2) Для того, щоб отримати 100л води нагрівом з 15 до 40С, не треба ніяких таблиць: число строго буде як 4200*100*(40-15)=10.5МДж або приблизно 3 кВт*год (от не треба школу прогулювати).
Ответ дляGreen_Cat
Ясно що нічого не ясно
Я з алгеброю ніколи не дружив
А що ваша формула говорить скільки піде газу
Я з алгеброю ніколи не дружив
Ответ дляura1981
Ясно що нічого не ясно
Я з алгеброю ніколи не дружив
Гуглите довідник де є теплотворна здатність куба газу, множите її на 0.7.
Ділите оті 10 МДж на число, що отримали - виходить скільки кубів треба... Залишається помножити на вартість куба і порівняти з вартістю ’електричних’ 3кВт*год.
Вперед
Ответ дляGreen_Cat
Вперед
Поки ви це все строчили могли би і порахувати самі
Мене по тому питанні в гуглі забанили